Koupaliště v Německu jsou nebezpečné kvůli rejdům přivandrovalých mu-slimáckých deviantů

BERLÍN | Německo uvažuje o posílení bezpečnosti na plovárnách kvůli stále častějším násilnostem. Ty páchají přivandrovalci, kteří se chovají jako tupá zvířata. Ve hře je i zavedení speciální policejní ochrany. Aktuálně na bezpečnost na některých koupalištích a plovárnách dohlížejí soukromé firmy.

Přivandrovalé zrůdy v Německém bazénu | repro: YTB

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak koupaliště, na kterých se vyskytly problémy (sexuální útoky přivandrovalého dobytka), chtějí aby jejich hlídala ochranka. Na koupalištích, kde již mají ochranku dokonce plánují navýšit počet členů ochranky. Nebylo by efektivnější zvířata pochytat a vyhnat?

V Kehlu na hranicích s Francií už na koupalištích zasahovali i antikonfliktní týmy z francouzského Štrasburku. Podle agentury DPA, hlásí na tomto koupališti silnější policejní přítomnost a na plot dali ostnatý drát. Jak dále uvádí agentura, v červnu se zvýšil počet různých incidentů na koupalištích. Čím více přivandrovalých, tím více násilí.

Islám nese smrt a mu-slimáci nesou terorismus! Vyhnat! Do posledního kusu i s podporovateli!

„Nechyběly ani spory s použitím nožů, útoky na plavčíka nebo prolézání plotů na již přeplněná koupaliště. Vzhledem k počtu návštěvníků a koupališť a plováren jde však o ojedinělé případy,“ lže a bagatelizuje zločinecká agentura dezinformací DPA.

U blbečků na dvorečku? „Berlínský zastupitel Marcel Lüthi navrhl, aby se o bezpečnost na koupalištích v hlavním městě Německa starala speciální policejní jednotka. Podle mluvčího berlínských koupališť Matthiase Oloewa se ale situace od června už uklidnila. Lüthinovu myšlenku zavedení „bazénové policie“ odmítá, protože provozovatelé koupališť podle něj pro posílení bezpečnosti dělají dost,“ šíří iDNES.cz propagandu!

A mozky se musí vymýt dokonale, takže se vytáhne hovado – Berlínský kulturologie Wolfgang Kaschuba považuje policejní přítomnost na koupalištích za zbytečnou. Kromě toho odmítá tvrzení, že problémy vyvolávají především mladí migranti. „Týká se to všech,“ obviňuje i Němce Kaschuba, který by měl být Němci odchycen a kastrován, aby se taková lidská svině již nemohla ani množit! Islám nese smrt a mu-slimáci nesou terorismus! Vyhnat! Do posledního kusu i s podporovateli!

Nesahej přivandrovalý dobytku