Zubatá si dává na čas! Vůdkyně Merkel od posledního záchvatu třesu již podruhé seděla. A ne a ne zdechnout

BERLÍN | Německá vůdkyně Angela Merkel a dánská premiérka Mette Frederiksen minulý týden seděly během poslechu národních hymen obou zemí, nehledě na to, že protokol vyžaduje, aby stály. Nyní došlo ke stejné situaci s premiérkou Moldavska. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Maia Sandu a Sau Merkel se smrtí v zádech

Německá vůdkyně Angela Merkel znovu porušila protokol, když v úterý během poslechu národních hymen spolu s premiérkou Moldavska Maiou Sandu seděla. Moldavská premiérka navštívila Berlín, vypadá to, že se politici sjíždějí na poslední pohled na německou svini před jejím zdechnutím.

Ke změně oficiálního protokolu došlo již podruhé. Podle všeho je to kvůli tomu, že měla Sau Merkle během poslední doby několik záchvatů třesu, když musela dlouho stát. A ne a ne zdechnout. Ani peklo Sau Merkel nechce? Hitler se taky před zdechnutím třásl!

Merkel – politická a lidská mrtvola, odpad, kurva a zrůda


K prvnímu záchvatu třesu došlo v Berlíně během setkání s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Merkel později vysvětlila, že byla dehydratována a zmínila, že poté, co vypila dostatek vody, se jí udělalo lépe.
K druhému případu došlo, když jednala s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem.
Třetí záchvat třesu proběhl minulý týden během setkání s finským premiérem Anttim Rinnem v Berlíně.
Třes trval okolo jedné minuty, byl ovšem slabší než předchozí. Po třetím záchvatu třesu Merkel prohlásila, že si na své zdraví dává pozor a chová se k němu s velkou odpovědností. A údajně se u toho pokálela a pomočila, když to viděli, tak ji poblili.