Sprostý zloděj! DJ Trump oznámil, že letouny F-35 nedodají. Turci je už zaplatili

WASHINGTON | Zločinecký vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump prohlásil, že Washington neprodá Ankaře stíhačky páté generace F-35, neboť Turecko přijalo dodávku ruského systému S-400. Turecko bylo jedním z partnerů programu F-35. Ovšem slovo neprodá je propaganda, SS už F-35 prodaly, jelikož je Turci zaplatili. Takže, když je nedodají, tak je ukradnou.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com

„Situace okolo Turecka je velmi komplexní a nelehká. Jsme v konfliktu s tureckou oficiální mocí,“ prohlásil vůdce SS Trump. Spojené státy dlouho vyhrožovaly, že odstraní Turecko z programu vývoje stíhačky.

SS varovaly, vyhrožovaly a vydíraly, že používání ruského S-400 umožní Rusku získat tajemství tohoto letounu. Americká strana prohlásila, že Ankara může mít buď stíhačky, nebo ruský protivzdušný systém S-400, což je vydírání.

DJ Trump je vyděrač, vrah a zaloděj. Kdy bude souzen, aby k smrti byl odsouzen?

Během pondělního projevu slíbil turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan, že v kooperaci s Ruskem na programu S-400 zajde mnohem dále a v budoucnosti připraví společnou výrobu s Ruskem.

Turecko jednalo o nákupu amerických protivzdušných systémů Patriot s minulou americkou administrativou prezidenta Baracka Husseina Obamy. Američané ale od obchodu upustili poté, co Turci spolu s nákupem požadovali transfer technologií.

DJ Trump na oprátce oběšený | reprofoto: YTB