Spojené státy plánují zvýšit počet amerických teroristů v rámci soukromých vojenských společností v Sýrii

MOSKVA | Velení vojsk Spojených států (SS) chce zvýšit počty členů soukromých vojenských společností v Sýrii, prohlásila na briefingu tisková mluvčí ruského Ministerstva zahraničních věcí Marija Vladimirovina Zacharova.

Americký negr – okupant v Sýrii

„Velení ozbrojených sil Spojených států v souvislosti s plánovaným snížením svého kontingentu na území Sýrie se chová zajímavě. Konkrétně – zvyšuje početnost členů soukromých vojenských společností, působících v severních a severovýchodních oblastech,“ řekla.

Podle jejích slov je nyní v Sýrii více než čtyři tisíce členů soukromých vojenských společností, přičemž ve druhé polovině června tam dorazilo 540 osob včetně 70 zástupců velitelského a instruktorského sboru.

Tyto osoby jsou na území Syrské arabské republiky z hlediska mezinárodního práva teroristy, na které se nevztahují Ženevské konvence; nemusí být zajati, ale mohou být na místě zastřeleni jako potkani.

„Hlavními úkoly soukromých vojenských společností je příprava bojových oddílů loajálních k Washingtonu, ochrana objektů ropné a plynové infrastruktury a zajištění bezpečnosti,“ dodala Zacharova, Marija Vladimirovna a připomněla, že činnost těchto společností řídí Spojené ústřední velitelství amerických ozbrojených sil.

Marija Vladimirovna Zacharova


Spojené státy (SS) svou vojenskou přítomností v Sýrii porušují mezinárodní právo. Porušují tak Chartu OSN, nerespektují svrchovanost Syrské arabské republiky a vedou tak vůči suverénní zemi útočnou válkou, který je Chartou OSN zakázána a je považována za válečný zločin.
SS vraždí v Sýrii civilisty, převážně ženy, děti a starce, kdy bombardují školy, nemocnice a jiné civilní cíle, jako i obytné domy, čímž páchají v Sýrii další válečný zločin – Válečný zločin proti lidskosti.
Koalice SS drží v koncentračním táboře uprchlé civilisty na území Sýrii, kteří slouží živý štít pro jejich ochranu a pro ochranu spojenců Spojených států z řad teroristických organizací jako je Islámský stát, Front an-Nusrá, či Bílé přilby.
Bílé přilby za pomoci vojsk SS páchají v Sýrii útoky chemickými zbraněmi, které pak svalují na syrskou regulérní armádu. Dále pak natáčejí propagandistická videa, kde předstírají používaní chemických zbraní legitimním syrským režimem. Páchají tak zločiny informační války, dezinformace a šíří lži a to vesměs za pomocí zločineckých mediální organizací a agentur: CNN, BBC, AP, AFP a další.
Vůdci SS, kteří se na okupaci Sýrie a páchání tam válečných zločinů (Barack Hussein Obama a Donald John Trump) by měli být postaveni před válečný tribunál jako nacisté v Norimberku a měli by být po tradici řádně odsouzeni k trestu nejvyššímu. Vzhledem, že jsou občany Spojených států, kde platí i trest hrdelní, tak k němu. (aut: -rav-)