Oldřich Kaiser měl infarkt. Je na jednotce intenzivní peče

Oldřich Kaiser je současně na jednotce intenzivní peče po infarktu myokardu. Informovalo o tom divadlo Kalich na svém facebookovém účtu. Představení za účasti herce přesouvají. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Oldřich Kaiser | repro: facebook.com (@DivadloKalich)

„Pan Oldřich Kaiser leží na jednotce intenzivní péče s prodělaným infarktem myocardu,“ uvádí se. V divadle zároveň informovali, že posouvají část červencových představení na září, jde o reprízy Ženy za pultem 2 a kabaretu Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem na Hvězdném létě pod žižkovskou věží na září.

„Představení Ženy za pultem 2 z pondělí 22. července odehrajeme 4. září, představení Ženy za pultem 2 z úterý 23. července odehrajeme 5. září a představení kabaretu Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem ze středy 24. července odehrajeme 7. září. Pro všechny dny platí původní čas začátků v 19:30,“ uvádí se.

Informuje se také, že nakoupené vstupenky zůstanou platné a není třeba je vyměňovat. Avšak diváci, kterým by termíny nevyhovovaly, si mohou vstupenky vyměnit na jakékoli jiné představení Hvězdného léta pod žižkovskou věží, nebo vrátit vstupné, ale nejpozději do 8. srpna 2019.