Proč to nepostříleli? Asi padesát vetřelců přelezlo plot do španělské enklávy Melilla v Africe

MELLILA | Tlupa přibližně dvou set invazních vetřelců se v pátek pokusila dostat přes bariéru oddělující území Maroka od španělské enklávy Melilla. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na španělské úřady.

Opice?

Skupině přibližně padesát kusů lidských zrůd, převážně negrů, se podařilo dostat na druhou stranu. Zbývajících lidská špína byla zastavena španělskou a marockou pohraniční stráž. Proč zločince narušující hranice, tedy teroristy nepostříleli jako potkany? Ta to se neinformuje.

Španělská vláda uvedla, že jeden dobytek si zlomil nohu a zranění utrpělo i šest příslušníků španělské policie. Zajímavé, neměli je čím postřílet? Bylo by to rychlé řešení, mrtvoly nechat na hranici jako odstrašující příklad pro jiné svině pokoušejíc se překonat hranice.

Španělské enklávy Melilla a Ceuta, které hraničí s Marokem, jsou jedinými územími EU na africkém kontinentu. Hraniční oplocení kolem obou enkláv se pokoušejí každoročně zdolat tisíce zločineckých negrů páchající teroristický zločin – invaze do Evropy!

Ilustrační snímek