Výroba debilů jede na plné pecky: „Naší planetě je pouze 2019 let a už jsme ji zničili“, napsala blbka Sabina

PRAHA | Václav Klaus mladší na svém Facebooku sdílel screen tweetu slečny, která tvrdí, že naší planetě je pouze 2019 let. S těmito znalostmi a logikou to dotáhne na eurokomisařku, napsal politik. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Václav Klaus komentoval výrok totální blbky a srovnal jí vedením EU

„Naší planetě je jen 2019 let a už jsme stihli ji tolik zničit,“ napsala slečna Sabina na Twitteru, což ovšem vypadá na fake profil v rámci provokace.

Na to Klaus reagoval jízlivými slovy o tom, že tato slečna má velké šance ve své kariéře dojít až do postu evropské komisařky: „Řekl bych, že tahle slečna to dotáhne na eurokomisařku,“ napsal politik a dodal: „Má to moderní myšlení a nezatěžuje se zastaralým „memorováním znalostí a faktů“.

„TVL, pomóc,“ uzavřel Václav Klaus svůj komentář, jež během několika málo hodin nasbíral více než tisíc komentářů jiných uživatelů.

Václav Klaus jako jedna z předních osobností vznikajícího hnutí Trikolóra je bývalý učitel. Mnoho let působil v pedagogické sféře, často na školní témata pořádá různá setkání s občany, kde rozebírají budoucnost a současnost školních programů a pedagogiky. V této sféře se nejvíce proslavil jako ředitel prestižního gymnázia PORG v Praze.
Posléze vstoupil do politiky za politickou stranu jeho otce, která se „zakládala u nich v kuchyni“ – ODS. Odtud byl po neshodách s některými funkcionáři a předsedou ODS Petrem Fialou vyloučen. Václav Klaus mladší sdělil, že se bude ucházet o přízeň občanů v rámci nově vznikajícího hnutí Trikolóra.
Při svém politickém působení Václav Klaus vystupuje za tradiční rodinu, zachování národního státu a demokratických principů v něm a za ochranu práce jako prostředku pro generování národního bohatství. V minulosti vystoupil s iniciativou výrazně omezit sociálním sítím možnost mazat příspěvky. Sociální sítě podle názoru Klause díky mazání příspěvků, jež ze své strany označují za nevhodné, omezují svobodu slova a tím i ohrožují demokratické procesy ve státě.
K hnutí Trikolora se aktivně přidávají současní i bývalý politici. Kromě poslankyně ODS Zuzany Majerové-Zahradníkové se k novému politickému hnutí nově přihlásil i bývalý předseda Svobodných Petr Mach.

Ilustrační snímek