Kosovský řezník, terorista podporovaný Spojenými státy a nečisté mu-slimácké prase Ramush Haradinaj překvapivě předstoupí před tribunál v Haagu

HAAG | Ruský portál Rusvesna.su přináší zajímavou informaci o kosovském řezníkovi, vrahovi, islámském teroristovi a chráněnci amerických vrahů Ramushe Haradinaje, který byl premiérem teroristického Kosova. Haradinaj je obviněn z vraždění srbských civilistů, obchodu s drogami, bílým masem a lidskými orgány. Bude odsouzen na doživotí a shnije v kriminále jako nečisté prase a prašivý mu-slimácký pes?

Kosovský řezník, terorista podporovaný Spojenými státy a nečisté mu-slimácké prase Ramush Haradinaj

Kosovští řezníci, kteří stojí v čele Kosova jsou podporováni Spojenými stát, které takto přímo podporují islámský terorismus a islámský stát Kosovo.

Haradinaje vyzval speciální tribunál v Haagu, aby se zúčastnil vyšetřování trestných činů, které jsou spjaty s jeho osobou. Haradinaj v Kosovu oznámil, že odchází do Haagu, aby se odtud vrátil zbaven všech podezření a očistil tak své jméno.

V podobném duchu se ale do Kosova svého času vybral i chorvatský generál Gotovina, nakonec si pobyl ve vězení přibližně 10 let. Přitom Gotovina byl jen voják a nebyl zasvěcen do tajů americké balkánské politiky tak jako jiní, kteří stojí v čele Kosova a spoléhají se na americkou pomoc. Tento fakt může být pro Haradinaje nebezpečný a už se z kriminálu nemusí nikdy v životě dostat na svobodu.

V minulosti Haagská prokurátorka Del Ponteo odstoupila, protože potvrdila, že soudit může jen Srby a částečně Chorvaty. Albánci, Bosňáci a Kosované (jen mu-slimáci, prašiví psi, teroristé a odporná nečistá mu-slimácká prasata) spoléhali na americké krytí a Del Ponteo na ně nedosáhla.

V roce 2015 obvinili kosovské řezníky z vraždy téměř pěti stovek srbských žen a dětí, jimž byly navíc odebrány vnitřní orgány, mezi obviněnými je i kosovský premiér Ramush Haradinaj, který tentokrát odchází do Haagu, aby očistil své jméno.

Kosovský řezník v uniformě teroristů UČK

Podle ruských analytiků jsou tři možnosti:

1.Ramush Haradinaj své jméno definitivně očistí, to bude znamenat, že americký vliv na Balkáně je stále značně vysoký.

2. Hra o čas. Ramush Haradinaj zůstane neočekávaně v Haagu déle a podle toho jak se bude vyvíjet situace přijde k jeho osvobození nebo odsouzení. Podle toho, že už předem Haradinaj odstoupil z funkce premiéra je tato možnost nejpravděpodobnější.
Sám Haradinaj evidentně počítá s možností, že může pobýt v Haagu delší dobu. Taková možnost svědčí o tom, že zápas o Balkán nabírá na intenzitě.
Před 20 a 10 lety Američané tvrdě prosazovali své představy, nyní musí o vliv zápasit. Další nepřímý důkaz o jejich mocenském úpadku.

3. Ramusha Haradinaje v Haagu zatknou. Pokud se to stane, budou velmi rychle následovat i další kosovští řezníci a pravděpodobně přibudou i jiní balkánští řezníci, kteří se spoléhali na americkou podporu (případně uvedení řezníci začnou páchat podivné sebevraždy).
Pokud padne Ramush Haradinaj, může to znamenat, že Američané ztrácejí svůj vliv na Balkáně velmi rychle.