Karel Gott na poslední chvíli zrušil své vystoupení na Benátské noci. Má zápal plic

PRAHA | Karel Gott měl vystoupit na večírku pro nedočkavé v rámci hudebního festivalu Benátská noc. Nestane se tak. Na poslední chvíli musel své dnešní vystoupení zrušit pro akutní zápal plic. Na Facebooku to oznámila jeho PR manažerka Aneta Stolzová.

Karel Gott | reprofoto: Facebook Karla Gotta (Lenka Hatašová)

Během několika chvil se na sociální síti objevila spousta příspěvků, v nichž uživatelé Facebooku podpořili hvězdu a popřáli mu brzké uzdravení, informuje Sputnik.

Dnes bylo informováno o tom, že se média dále věnují událostem v životě Karla Gotta, který nedávno oslavil osmdesátiny. Nehledě na solidní věk se nejznámější český zpěvák pokusil nevzdávat koncertních aktivit, ačkoli dříve to vypadalo méně nadějně. Předpokládalo se, že už ve čtvrtek by fanoušci mohli uvidět hvězdu na festivalu „Benátská! s Impulsem“. Nakonec se to ale nestane.

V polovině měsíce média informovala o tom, že slavnosti u příležitosti 80. narozenin slavného zpěváka, hvězdy světové scény Karla Gotta, již v České republice přijaly celostátní charakter. Maestro již obdržel blahopřání od prezidenta země, politiků a veřejných činitelů, kulturních osobností i obyčejných občanů.

Reklama: