Itálie zavedla pokutu až 1 milion EUR pro neziskovky za import vetřelců ze Středozemního moře

ŘÍM | Členové dolní komory italského parlamentu souhlasili ve čtvrtek zvýšení pokut, až do výše milionu EUR, pro neziskovky, jejichž lodě neoprávněně vplouvají do italských přístavů za účelem importu vetřelců vylovených u pobřeží Libye, kteří mají zlikvidovat původní bílou rasu v Evropě. O navýšení pokut informuje slovenský deník HlavnéSprávy.sk s odkazem na zločinnou fake news agenturu DPA, která to podává kriticky.

Levicoví teroristé importují do Evropy negerský dobytek | repro: WFAE

Pro přísnější verzi tzv. bezpečnostního dekretu, který momentálně počítá s pokutami ve výši 10 – 50 tisíc EUR, hlasovalo 322 poslanců, proti se vyjádřilo devadesát levicových zmrdů. Zmíněný dekret vypracovaný na podnět italského ministra vnitra Mattea Salviniho vstoupil v platnost 15. června.

Jeho další zpřísnění, které prosazuje italská vláda, vyžaduje souhlas obou komor italského parlamentu, přičemž Senát by měl o této věci hlasovat 13. srpna. Finanční postihy vůči nevládním organizacím zapojeným pašování lidí a importu vetřelců vylovených u pobřeží Libye za spolupráce s pašeráky lidí jsou součástí Salviniho tvrdého postoje k migraci a levicovému terorismu takových lidských sviní a špíny jako je například Carola Rackete, kterou by ve středověku bez okolků upálili na hranici nebo nechali roztrhnout mezi čtyřmi koňmi.

Pokuty již byli uděleny německé Sea-Watch a italské Mediterranea, dvěma levicově-teroristickým organizacím, které neuposlechly nařízení vlády, aby s migranty nevpluli do italských vod. Italské úřady jim i zkonfiskovaly plavidla.

Matteo Salvini | foto: The Local Italy