Můžeme slavit? Středozemní moře zlikvidovalo 62 vetřelců, kteří páchali zločin invaze do Evropy

TRIPOLIS | Pracovníci libyjského Červeného půlměsíce vylovili v pátek z vody 62 kusů zločinců, kteří chtěli podniknout invazi do Evropy. Středozemní moře je zlikvidovalo, když je v EU zákaz invazní vojska na likvidací bílé rasy střílet. Zajmavá to válka, kdy se nesmí území, na které pronikají cizí válečníci, bránit. Příroda má větší rozum.

Středozemní moře vyplavilo zdechlý migrující dobytek | repro: libyaobserver.ly

„Naše týmy vytáhli z vody od čtvrtka večera těla 62 migrantů,“ uvedl šéf útvaru libyjského Červeného půlměsíce Abdalmunajm abú Subajh. V pátek oznámili, že se potopil člun s vetřelci a více jak stovka zločinců, kteří páchali pokus o invazi do Evropy je nezvěstná.

Libyjská pobřežní stráž zachránila přibližně 145 kusů zrůd. Škoda, žraloci by měli větší hody. Rybáři uvedli, že vody jsou plné těl plovoucích na hladině. „Těla stále a nepřetržitě plavou na břeh, není možné uvést celkový počet,“ dodal abú Subajh. Místní úřady těla lidských zrůd shromažďují a uskladňují, zatímco pro ně najdou hroby, řekl zdroj na radnici v al-Chums.

Čas na oslavu? U Libye se potopil člun s invazním dobytkem. 150 kusů vetřelců nezvěstných

Libyjské noviny The Libya observer informují, že v zemi je minimálně 300 tisíc vetřelců, kteří plánují podniknout zločineckou invazi přes Středozemní moře do EU.

Mořem vyplavené zdechliny zločinců páchajících pokus o invazi do EU | repro: euractiv.com