Chcete vidět video se zdechlinami zločinců, kteří se pokoušeli provést invazi do EU z Afriky po Středozemním moři?

TRIPOLIS | Desítky kusů zdechlin vyplavených mořem byly nalezeny na pobřeží Středozemním moři den po ztroskotání lodě se zločinci, kteří se pokoušeli provést invazi do Evropy. Celkem se jich při tomto aktu zla utopilo a zdechlo téměř na půl druh stovky.

Záchranáři z Červeného půlměsíce v pátek údajně objevili 62 kusů těchto lidských zrůd, které chtěly v EU zabíjet původní obyvatele, nebo minimálně na nich parazitovat, u libyjského pobřežního města Khoms.

Rybáři řekli agentuře AFP, že viděli těla, když se brodili troskami a hledali pozůstalé: „Na hladině vody, kde se potopila loď, se vznášela těla.“

Čas na oslavu? U Libye se potopil člun s invazním dobytkem. 150 kusů vetřelců nezvěstných

Invazní zločinec Abdallah Osman, který to vše přežil, sdělil, že loď, která plula nebezpečnou cestou z Libye, se začala naplňovat vodou asi 90 minut poté, co ve středu večer vyrazila na moře. Pak přestal fungovat i motor. Během následujících šesti hodin se zločinci, kteří chtěli spáchat teroristický čin invaze do EU, začali topit jako dobytek.

Můžeme slavit? Středozemní moře zlikvidovalo 62 vetřelců, kteří páchali zločin invaze do Evropy

Utopený lidský dobytek pocházel z Eritrei, Súdánu, Egypta a Bangladéše. Přeživší řekli zdravotnickým pracovníkům, že ve středu večer při západu slunce opustili libyjské pobřeží na třech svázaných člunech s jedním motorem. To by nenapadlo ani opice. Ale to co páchá invazi do EU je horší opic.

Navíc jich většina ani neuměla plavat. Co takovými zbytečnými a přemnoženými? Moře to vyřešilo. Zdechli a mají jejich ubohé duše zločinců klid. A ti cop plavat uměli, se unavili a taky zdechli, jen si to prodloužili.

Středozemní moře vyplavilo zdechlý migrující dobytek | repro: libyaobserver.ly