Lampasácká ožíračka! GeFuKo Opata si udělal výlet do Klatov

KLATOVY | Náčelník Generálního štábu Armády ČR armádní generál Aleš Opata zvaný také GeFuKo1 navštívil 142. prapor oprav. Klatovský útvar, jako jediný v armádě, je schopný zabezpečit opravy v polních podmínkách za použití mobilních dílenských prostředků. Informuje huhlalská služba českého vojenského expedičního sboru, který by neubránil ani Karlovarský kraj.

GeFuKo Aleš Opata | repro: mocr.army.cz

Armádního generála Opatu během návštěvy doprovázel zástupce náčelníka Generálního štábu Armády ČR – náčelník štábu generálmajor Miroslav Hlaváč. Setkání se účastnili také hlavní funkcionáři 14. pluku logistické podpory velitel plukovník gšt. Stanislav Hudeček a jeho zástupce plukovník gšt. Karel Zapletal. Dobrá sestava o žraní si držky a vzájemné protažení řitích otvorů2.

Na úvod návštěvy seznámil velitel praporu podplukovník Pavel Vyorálek delegaci s vojenskou historií posádky Klatovy a Dragounských kasáren, strukturou útvaru a aktuálně plněnými úkoly v oblasti logistického zabezpečení jednotek. zajímavé, nadřízení neví kam jeli, jak z toho byli vyoraní, když tam poskakoval před nimi Vyorálek.

GeFuKo1 Opata si následně prohlédl prostory kasáren – dílny, dílenské prostředky včetně těch mobilních a další vybavení. Zajímal se především o nově zavedené vozidlo T-815-7 V, které je prioritně určeno pro vyprošťování a odsun vozidel Pandur. Muselo být extra vyrobeno jelikož dva až tři Pandury vyřadí jedna civilní škodovka.

V prostorách haly oprav byl GeFuKo1 Opata seznámen s prakticky veškerou škálou techniky, na které je schopen 142. prapor oprav provádět údržbu a opravy. Jeho největší zájem se soustředil na nově zavedená vozidla typu Iveco a Pandur.

„Byl jsem mile překvapen rozsahem oprav a odborných činností zde prováděných. Velmi si vážím vašeho profesionálního přístupu i toho, jakou měrou se podílíte na budování dobrého jména Armády ČR,“ komentoval GeFuKo1 Opata návštěvu u 142. praporu oprav.


Poznámky:
1) Generálský fusatý kokot
2) Speciální sexuální praktika deviantních lampasáků Generálního štábu AČR