Propustil vrahy, svině a důkaz, že se Havel na Hradě choval jako ožralé a nechutné prase!

PRAHA | Pavel Hasenkopf sdílel 29. července na sociální síti video s bývalým prezidentem Václavem Havlem. Když se na něj prý podíval, ztratil k němu veškerý respekt. Co mohlo tak náhlé změnit jeho postoj k poslednímu prezidentovi Československa?

zrůda?

Bývalý poradce prezidenta Klause a právník Pavel Hasenkopf sdílel video s Václavem Havlem, který oblečený v uniformě Hradní stráže běhal po Pražském hradě. V kuchyni prezident nabodl šavlí bramboru a fotil se s kuchařkou. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Tak pokud jsem měl k Havlovi respekt, po tomhle ho mohu mít těžko. Chová se tam jak kašpar,“ napsal Hasenkopf a tím, že jde o infantilní a trapné chování, tenhle druh humoru ho měl přejít v patnácti letech.

„Tuhle roli si sepsal sám a vypovídá jen a jen o něm. Kuchařka je ok, ale to hraní na vojáčka a machrování šavličkou budu rozdýchávat dlouho,“ vysvětlil.

Video pochází od Víta Sklenáře, jenž to rozhořčeně popisuje: „To byla úroveň!? Tohle v ČT samozřejmě nedali!!! Ale když zakopne prezident Zeman, tak to dávaj 3 dny!!!“

Právník Pavel Hasenkopf v květnu zareagoval na článek v media s názvem „Havlova velká amnesie: na Nový rok 1990 propustil dvě třetiny vězňů“. Havlova amnestie, která se odehrála před 30 lety, přinesla totiž svobodu tisícům vězňů.

Pravda o zrůdě – Václav Havel | Opilec a Homosexuál | Kretén pěstovaný StBáky | Lhář a Zloděj | Humanitární vrah

Hasenkopf uvedl, že amnestii politickým vězňům dal Gustáv Husák: „Amnestii politickým vězňům dal 8. 12. 1989, tedy 9 dní před svou abdikací, už Gustáv Husák (č. 150/1989 Sb.). Pokud chtěl nějakou amnestii při svém nástupu udělit i Václav Havel, v podstatě už mohl propouštět jen kriminálníky.“

Václav Havel vyhlásil v lednu 1990 amnestii pro zhruba 23 tisíc osob na území Československa z celkem 31 tisíc uvězněných. Mezi amnestovanými byl i za vraždu odsouzený Jozef Slovák, který po propuštění spáchal nejméně čtyři další vraždy. Mezi další patřil i Jaroslav Oplíštil, jenž byl odsouzen za pedofilii. Následně byl zaměstnán v pražské Nemocnici na Bulovce na dětském oddělení, odkud odnesl sedmiměsíční holčičku, již znásilnil a udusil. Poté se do vězení vrátil, tentokrát na dalších 25 let.

odporný jedinec Havel

Reklama: