Prasák Babiš: Miliardy pro uhlíkovou neutralitu najdeme, vzkázal z Bruselu. Boha, kdo toto volí? Volové?

BRUSEL – PRAHA | Obrat o 180 stupňů: „Miliardy pro uhlíkovou neutralitu najdeme,“ vzkázal Babiš z Bruselu, stojí v titulku světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. StBákcký sviňák Andy Babiš opět dokazuje, že lže a lže a sám snad ani neví, kdy mluví pravdu. Je to jen poslušný kretén bruselské diktatury?

Andy Babiš – Čurák v akci?

„Česká vláda by mohla souhlasit s ambiciózními klimatickými cíli a podpořit opatření pro dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050. Připustil to v pondělí český premiér Andrej Babiš po jednání s příští předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyen (či Leje’n) v Bruselu,“ píše agentura.

StBácký sviňák přivandrovalý jako ekonimický vandrák ze Slovenska do Prahy Andy Babiš po setkání uvedl, že si dokáže představit, že by Česko společně s dalšími členskými zeměmi Evropské unie vzalo na sebe přísné klimatické závazky a vypouštělo pouze tolik emisí skleníkových plynů, kolik dokáže z atmosféry uložit.

Připustil však, že to nebude levná záležitost a bude nutné sehnat několik miliard investic. Nicméně uvedl, že již má představy, jak získat dodatečné fondy. Asi si vymyslel, jak si na tom nakrást, jelikož je to největší český zloděj dotací.

„Uhlíková neutralita nás bude stát dost peněz, musíme investovat miliardy a máme nějaké představy, jak bychom mohli získat dodatečné fondy,“ cituje sviňáka Babiše hovnomet iROZHLAS.cz.

Ursula von der Leyen | repro: Die Welt

Právě boj proti změnám klimatu je jedním z hlavních bodů programu nastupující předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen, která jako totální imbecilní kunda považuje za nutné, aby Evropská unie byla do roku 2050 neutrální z hlediska emisí skleníkových plynů. To znamená, že bude nutné snížit emise CO2 téměř k nule a ty vzniklé vyvážit projekty, které je mohou vstřebat.

Babiš dále prohlásil, že bude usilovat o to, aby Česká republika měla možnost postavit energetický mix na jaderné energetice. Dále je podle něj nutné, aby podobná opatření přijaly další velké průmyslové země. „Aby i Čína, Indie, Rusko a Spojené státy respektovaly klimatickou dohodu z Paříže,“ upozornil. Jenže právě Čína a Indie v posledních letech způsobily velký nárůst CO2 v atmosféře. Ovšem tvrzení, že za něco může právě CO2 jsou takové spekulace, jako že země je placatá.

Proč otočil? Neotočil, jen před tím lhal jako největší zločinec, protože Babiše uvedl: „Já si neumím představit, že v roce 2050 nebudou žádné emise,“ pronesl tehdy Babiš, když na EU summitu zablokoval myšlenku nulových emisí, což je také podvod, protože to nejde, to by museli vyvraždit i lidi, kteří dýchají.

Andy Babiš – Ivan Jonák
Kamarádi do deště
(Zloděj a vrah? Nebo dva vrazi?)

Byla to promyšlená lež největší svině v české politice? Roli hrají i biopaliva a na těch si Babiš umí parádně nakrást. Pro ně by i vraždil. „Evropská unie usiluje o to, aby do roku 2050 na obnovitelné zdroje připadalo přes 80 % výroby elektřiny. Kromě toho ale podporuje i zavádění biopaliv v dopravě. Do roku 2020 EU chce, aby alespoň 10 % paliv v dopravě v každé členské zemi pocházelo z obnovitelných zdrojů včetně biopaliv,“ píše agentura, kdy tím se vše vysvětluje.

Letos v dubnu se vláda shodla na tom, že nadále bude podporovat přimíchávání biopaliv první generace do pohonných hmot. O zákaz přimíchávání usilovala skupina poslanců, kteří upozorňují, že řepka či kukuřice znehodnocuje zemědělskou půdu a proto je sucho a nedostatek vody a horko. Vše co dělají právě oteplování zvyšuje. Sedí na větvi řežou si jí pod sebou a ještě se smějí, jak jim to dobře jde – hovada z Bruselu. Přijde čas a lidé je legálně pověsí!