Nechtěla zaplatit pokutu, tak jí americký policejní dobytek brutálně zbil

OKLAHOMA CITY | Policejní dobytek použil vůči seniorce speciální vybavení poté, co odmítla zaplatit pokutu za porušení pravidel silničního provozu. K policejní brutalitě došlo v americkém státě Oklahoma. Video upoutalo pozornost kanálu NBC News.

Policejní brutalita dobytka v uniformě proti seniorce

Všechno, co se stalo, bylo zaznamenáno policejní kamerou. Debra Hamil (65 let) odmítla zaplatit pokutu 80 USD za poškozený světlomet na svém autě. Odmítla podepsat záznam přestupku, načež jí policejní dobytek nařídil, aby opustila auto.

Debra zavřela okna v autě a pokusila odjet. Po hodině pronásledování starší ženy se policejnímu hovadu podařilo ji zastavit. V tuto chvíli policista už nebyl tolerantní, musel si ukojit svůj mindrák méněcennosti, že hodinu nedokázal babku zastavit, a okamžitě vytáhl elektrošokovou pistoli.

Ale i proti ní se žena dokázala bránit a nedala policistovi jinou možnost. Ženu brutálně zmlátil, aby se ukojil. Taková hovada, to jsou ta hovada do policejních uniforem i v Česku je skoro 90 % policejního dobytka stejně úchylného.

V důsledku incidentu proti Mrs. Hamil zahájili dvě trestní stíhání – za to, že bránila se bránila před policejním dobytkem a že jako babka zútořila holýma rukama na policejní svini. „Pachatelka“ to vysvětlila tím, že je „vesnickou dívkou, která nemá ráda válení se po zemi“. Bylo by O.K., kdyby měla zbraň, že by tupé policejní hovado zastřelila?

Reklama: