Kde je Hamáček, proč mlčí? Levicová svoloč šíří nenávist a schvaluje násilí páchané na názorových oponentech

Sluníčkáři veřejně šíří násilí vůči názorovým oponentům a otevřeně podporují brutální zmlácení šedesátiletého Ladislava Jakla v pražském metru devětadvacetiletým studentem Danielem Rubínem jen za to, že Láďa zastává názory SPD.

Tomio Okamura

Podívejte se na jeden z mnoha příkladů – jakýsi František Opršálek mi napsal: “Dobře mu tak. Snad ho (Rubína) za to nepotrestají“. Tady vidíte představu demokracie v podání sluníčkářů v praxi. Není to demokracie, je to sluníčkářský fašismus. Je to hnus. Není to právě ta „předsudečná nenávist“ pane ministře vnitra Hamáčku?

A potrestání (či spíše nepotrestání) tohoto sluníčkářského fašisty se nyní ubírá dalším neuvěřitelným skandálním směrem. Policie totiž věc ukončila s tím, že předala záležitost k vyřešení Úřadu městské části Praha 1. Na Praze 1 vládne sluníčkářská koalice hnutí Praha Sobě poslance KDU-ČSL Jana Čižinského s Piráty. A Úřad městské části Praha 1 se vůbec nezabývá fyzickým napadením, ale pouze slovními urážkami Daniela Rubína vůči Ladislavu Jaklovi! Láďa se to dověděl z dokumentu, který mu sám úřad poslal a žádá ho o souhlas se zahájením přestupkového řízení. Vzhledem k tomu, že úřad nechce Rubína trestat za napadení, Láďa Jakl souhlas vyslovit odmítá, protože by tím dle svých slov přistoupil na to, že nebyl napaden.

Proto Láďa podal stížnost pražské vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové, aby prošetřila postup policie, která podle Ládi nekonala, jak měla.

Připomínám, že novinářská žumpa v čele s Bakalovým časopisem Respekt a Deníkem N, toto brutální napadení o generace staršího člověka mladým sluníčkářem bagatelizovala a zlehčovala. Je to novinářský odpad a lidské hyeny.