Gang havlofašisty Šídla

Ačkoliv se podivný spolek Milion chvilek pro demokracii chvástá, kterak bojuje za svobodu a demokracii, tak je vším možným, jen ne průhledným, transparentním a demokratickým spolkem.

Jan Kopal

Hrají si na novodobé pátečníky, kteří diskutováním a planým tlacháním promění politické klima, ačkoliv naopak sami vyostřují a nadále rozdělenou společnost ženou do sílících nových konfliktů.

Nepřekvapí, že v pozadí tohoto spolku a hlavním našeptávačem je známý komik a havlofašista Jindřich Šídlo, nechvalně známý presstitut působící už v uvadlé mediální žumpě jménem Respekt, později působící v centru dezinformací jménem Česká televize a Bakalových Hospodářských novinách, nyní působí portálu Seznam Zprávy.

Reformátoři demokracie dospěli už k zásadnímu poznání, že hlavním problémem je volič. Takže výsledný recept asi vzejde od písničkáře Jaroslava Hutky, který skládá trapné a ubohé songy na téma smrt prezidenta Zemana. V jakém duchu to bude, není třeba dodávat. Chvilkaři nezapřou inspiraci těmi, kteří věří, že pokud lid s nimi nesouhlasí, je třeba vyměnit lid. Nic na tom nezmění ani věčná likvidátorka politických stran a politická naivka Hana Marvanová.

Je Jindra Šídlo jen hovno? | foto: CC BY-SA 4.0 / Draceane / Jindřich Šídlo LŠOI (cropped image)

Reklama: