Britové pod velením SS se budou podílet na okupaci mezinárodních vod v Hormuzském průlivu

LONDÝN | Británie bude spolupracovat se Spojenými státy v „nové mezinárodní námořní bezpečnost misi “ na ochranu obchodních lodí v Hormuzském průlivu, šíří lži a propagandu britského ministerstva obrany tisková agentura AP, která šířila i propagandu nacistického Německa a Adolfa Hitlera. Jelikož se bude jednat o námořní agresi v mezinárodních vodách.

Agresivní královna mnoha válek Alžběta II. | repro: BBC

„Plavidla britských královských námořních sil budou spolu s námořními silami Spojených států doprovázet obchodní lodě přes rušný Hormuzský průliv, kde vrcholí napětí mezi Íránem a Západem,“ šíří AP propagandu, jelikož napětí vyvolávají právě Britové a Spojené státy, kdy tito bastardi už rozpoutali válku v Iráku, Sýrii, Libyi a dalších zemích.

Spojené státy požádaly své spojence, aby se zapojily do námořní mise, jejímž cílem bude ochraňovat lodě přepravující zboží v Hormuzském průlivu, ale evropské země nebyly ochotné zúčastnit se. Napětí začalo americkou agresí a vypovězením mezinárodní dohody s Íránem, uvalení sankcí a britským pirátským únosem a zajetím tankeru ve vodách Gibraltaru a narušením svrchovanosti Španělska.

Královna pirátů, smějí se britské babce Bětce v Íránu

Reklama: