Novinky.cz – cenzorská havloidní žumpa

Je až s podivem, že v době, kdy se na politickém nebi vychází nová hvězda jménem Trikolóra, tak najednou vadí čtivé a k meritu věci směřující trefné komentáře Václav Klause mladšího. Novinky.cz se totiž rozhodly s okamžitou platností zrušit jeho pravidelné úterní komentáře.

Jan Kopal | foto: Ivana Haslingerová

Pochopitelně k jejich velké škodě! O Václava Klause se nebojím, ten si jistě jinou a třeba i vhodnější mediální platformu najde. Neztratil se v ODS a neztratí se ani s vlastní politickou formací.

Je smutné, že i v současnosti jsou politici, kteří nejsou miláčci mediálního mainstreamu jako třeba Kalousek, Rakušan, Fiala, Pospíšil a Bartoš, ignorováni a záměrně umlčováni.

Hold každá doba má své cenzory a Koniáše, kteří dohlížejí na ideovou čistotu a jednostrannou správnou orientaci. Každý, kdo se vymyká a nejde s kejhajícím davem, je ostrakizován, onálepkován a postupně umlčován.

Český poklidný rybníček potřebuje mít své štiky, které budou prohánět líné a tlusté kapry, kteří si libují v polehávání v kalných hlubinách. A je jedno, jestli se ty štiky jmenují Okamura, Foldyna, Blaško, Jakl, Semín či Klaus. Proto díky za ně!