Hňup vidí hňupa! Modrý klaun z ODS fiala píše o paralelním vesmíru Babiše a sám je to mimozemšťan

Nechci nikoho strašit, děti už vůbec ne, ale pravda je, že prázdniny jsou již za polovinou. Zpráva to není příjemná, ale protože mě nedávno označili za nejpravdomluvnějšího předsedu politické strany, tak tomu prostě musíte věřit.

Petr Fiala se snaží mluvit

Přestože je už srpen, vláda stále nemá nového ministra kultury a tento cirkus ani brzy neskončí. Pouze dále pokračuje ohýbání pravidel a nerespektování normálního pořádku, když dočasně ministerstvo vede náměstek, který ale není členem vlády, takže nemá potřebné pravomoci a možnosti.

Každopádně si i premiér uvědomil, že mu tato kauza, která jen ukazuje jeho neschopnost ministra vyměnit, škodí. A tak začala ofenzíva nesmyslných aktivit a virtuálních sporů, které mají odvést pozornost.

Předseda vlády například spolu s ministrem Brabcem vypouštěli sysly. V premiérově politickém newspeaku možná vypouštěli „sysle“, ale to uvádím jen pro obecnou srozumitelnost. Vláda sice neřeší téměř nic podstatného, ale premiér vypouští sysly. Protože v jeho paralelní realitě to asi premiér dělat má. Rovněž v jeho paralelním vesmíru vedl důležité jednání s budoucí šéfkou Evropské komise. Váha a intenzita, se kterou toto setkání propagoval, dává tušit, že mu záleží na jeho obraze dobrého vyjednavače.

Andy Babiš – Já nejsem Slovák, já jsem mimozemšťan | reprofoto: youtube.com

Zde stačí jen připomenout, že při skládání nových orgánů EU na příštích 5 let premiér pro ČR nevyjednal absolutně nic. To však nevadí, protože v paralelní realitě je on jeden z nejdůležitějších premiérů EU. Škoda, že podobnou pozornost nevěnuje například auditům Evropské komise, o kterých premiér i ministryně financí řekli, že jsou tajné, protože to prý řekla komise. Jenže komise nic takového neřekla a také to veřejně popřela. Premiér a ministryně zde zcela otevřeně lžou v takto závažné věci. Hlavně ale, že premiér vypustil sysly.