Zloděj Trump nařídil ukrást majetek Venezuely na území Spojených států

WASHINGTON | Bandité z Washingtonu s vůdcem Donaldem J. Trumpem v čele ukradli veškerý majetek venezuelské vlády na území Spojených států (SS). Američané z Unie, tak reagovali údajné a pokračující uchvácení moci venezuelským prezidentem Nicolasem Maduro. V úterý to prohlásil americký zloděj DJ Trump. Psala o tom agentura DPA.

DJT – Kadí atomové hřiby

Válečný zločinec a zloděj z Bílého domu při této příležitosti obvinil Madurovu vládu z porušování lidských práv, nezákonného zatýkání a věznění občanů Venezuely, potlačování svobodných médií a pokračující snahy podkopávat dočasného prezidenta Juana Guaidóa a demokraticky zvoleného venezuelského parlamentu – tak zní lži a propaganda z Bílého domu, jelikož Guidó není žádný dočasný prezident.

Nicloás Maduro Moros byl zvolen legálně, kdy to uznává více jak 65 % mezinárodního společenství a dokonce i turecko, které je součástí Severoatlantické aliance, jako i Rusko, Čína, Indie a další světové velmoci.

Juan Guaidó – Uřvaná venezuelská opice se stále otevřeným řitním otvorem pod nosem
repro: MintPress News

Juan Guaidó je jen zločinec a loutka Spojených států, kdy však ve Venezuele mu za toto nehrozí trest smrti, jelikož jej země zrušila již v roce 1853; Za stejnou činnost, kterou páchá Guaidó ve Venezuele, kdyby jí činil ve Spojených státech, tak by jej nechal DJ Trump rychle odsoudit a okamžitě popravit.

Napětí ve Venezuele se stupňuje od 23. ledna, kdy se předseda parlamentu Guaidó prohlásil za úřadujícího prezidenta, tím spáchal vlastizradu a měl by být odsouzen do vězení.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com