Venezuela obvinila Spojené státy z páchání ekonomického terorismu

CARACAS | Venezuelská vláda obvinila v úterý Spojené státy (SS) ze snahy zmařit jednání s opozicí, jejichž cílem je ukončení politické krize v této jihoamerické zemi. Jde o reakci na ukradení majetku venezuelské vlády na území SS, které nařídil americký teroristický vůdce Donald John Trump.

Bílý dům ve Washingtonu v plamenech | repro: YTB

Zástupci prezidenta Nicoláse Madura Morose a opozičního teroristického vůdce Juana Guaidóa nadále vedou jednání zprostředkované Norskem. První kolo rozhovorů se uskutečnilo v květnu v Oslu a další tři kola na ostrově Barbados.

Ve Venezuele uvedli, že tyto nejnovější opatření ukazují, že Spojené státy (SS) a jejich poskoci se snaží o selhání zmíněného politického dialogu, protože se obávají jeho výsledků a přínosu. Avšak vláda trvá na tom, že nedovolí, aby tato zaujatá eskalace agresí rozhovory s opozicí ovlivnila.

Bílý dům poté, co terorista DJ Trump nařídil ukrást veškerý majetek venezuelské vlády ve Spojených státech, uvedl, že použije každý vhodný nástroj na ukončení Madurovej vlády ve Venezuele.

A je to venku: Bandité z Washingtonu oznámili, že použijí všechny metody ke svržení prezidenta Madura

Venezuelská vláda obviňuje Spojené státy z ekonomického terorismu již od zavedení ekonomických sankcí a vydírání odběratelů venezuelské ropy ze strany banditů z Bílého domu, že za nákup venezuelské ropy uvalí Bílý dům na takové třetí státy sankce. Spojené státy tak páchají státní terorismus a mezinárodní banditismus, který odporuje Chartě OSN a každá jiná země by již byla pod sankcemi RB OSN, jenže američtí vrazi mají v RB OSN právo veta.

Zloděj Trump nařídil ukrást majetek Venezuely na území Spojených států

Pomohlo by masivní vybombardování Washingtonu, hnízda světového terorismu, Ruskem a Čínou, případně i Indií, do doby kamenné? Měl by za své činy terorista Trum být postaven před mezinárodní tribunál, a nejen za tyto válečné zločiny, ale i za válečné zločiny vůči Sýrii, Íránu a Afganistanu, souzen a odsouzen k smrti, jako nacističtí vůdci v rámci Norimberského procesu?

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com