Kde jsou protesty? Aha, dvojí metr. Policie v Austrálii zatkla a obvinila 72 demonstrantů

CANBERRA | Australská policie zadržela a obvinila nejméně 72 účastníků demonstrací za boj proti klimatickým změnám, které v úterý narušily dopravu ve městě Brisbane. O masovém zatýkání klimafašistických gereténistů informují australská média. Jen není slyšet kritika, jako když se zatýkají demonstranti nepovolených demonstrací v Moskvě. Další důkaz o dvojím metru a pokrytectví Západu a ministra za socany banderovce Petříčka.

Levicový teroristický dobytek v Brisbane | repro: brisbanetimes.com.au

Přibližně 300 lidí se zúčastnilo na demonstracích, které se konaly v různých částech Brisbane ve státě Queensland na západním pobřeží Austrálie. Shromáždění organizovala místní pobočka teroristického environmentálního hnutí Extinction Rebellion.

Policie ve státě Queensland oznámila, že zatkla a vznesla obvinění vůči 72 lidem ve věku 18 až 73 let. Přestupky zahrnují narušení veřejného pořádku, nerespektování právních předpisů a maření činnosti policie. Policie musela použít na levicové teroristy donucovacích prostředků.

V Moskvě jako v Česku! Pokrytecký dvojí metr: Ve Francii mohou demonstranty vraždit, ve Španělsku do nich střílet, ale v Rusku je nesmí ani pro porušení zákona zatknout

Náčelník policie ve státě Queensland Chris Stream kritizoval zejména skutečnost, že demonstranti zablokovali i ulice, přes které projíždějí vozidla záchranných služeb .Jedna z organizátorek levicová teroristka Laura Lucardi řekla, že narušení provozu bylo jedním z cílů demonstrací a účastníci za své teroristické aktivity půjdou s potěšením i do vězení. „Pokud dokážeme naplnit vězení, naplníme je,“ řekla. Tak by tam mohli shnít.

Reklama: