Kde se bere v lidech ta udavačská a nenávistná mentalita

Došel mi (teda přečetl jsem) Monitoring tisku a fakt vtipný. Asi polovina byla o fotce z hor, kterou jsem tu před nedávnem sdílel.

Poslanec Václav Klaus ve Sněmovně | repro: iROZHLAS (darmožroutská)

Původně fotku tedy sdílel můj fb kamarád a rocker Martin Šimandl a napsal k tomu „úžasná dovolená“ nebo tak něco. Fotka byla fakt krásná a já mám hory rád, tak jsem někdy na víkend jí dal taky na facebook (s tím, že je to fotka jednoho kamaráda z dovolené, aby si lidi nemysleli, že jsem to fotil já; a napsal k tomu, v jádru to samé – že takhle si představuju dovolenou radši než u moře.)

Fotka byla původně z nějaké série „Nejkrásnější místa světa“. A (nová doba) nějací trollové z toho začali dělat scénky, že to je z Turecka (jakoby v Turecku nebyly hezké hory), že je tam dole mešita (velká asi 1mm na mém monitoru a na fotce to nehraje žádnou roli) a takový ty „legrace“, že jsem asi sdílel něco, co jsem sdílet nechtěl a hahaha – „to je ale debil“.

Ale já jsem to sdílet chtěl – ta fotka je krásná a líbila se tisícům lidí, kteří mají taky rádi hory. Tak OK, pár umaštěných nerdů si léčí mindráky za monitorem – mě to nijak nevadilo. Ale teď už jsou z toho asi tři články normálně v tisku.

Vzkaz: Normální je třeba, když se vám líbí hory nebo moře nebo hezká fotka.
Psal mi tuhle mail jeden dědek (teda byl to anonym), že mě viděl třídit odpad a že ať to tam neházím, že je to u jejich domu, že tam jenom oni mohou třídit odpad a hned to v kopii psal starostce Prahy 4 a Pirátům.
Smáli jsme se tomu v kanceláři, kde se bere v lidech ta udavačská a nenávistná mentalita.
S tou fotkou jde o něco podobného.

Reklama: