DJ Trump se setkal s pozůstalými po obětech střelby levicového teroristy podporujícího Antifu

DAYTON | Donald John Trump s manželkou Melanií strávili v Daytonu většinu času setkáními s pacienty a personálem nemocnice Miami Valley Hospital. DJ Trump se vydal za obětmi střelby levicového teroristy, který vraždil ve jménu nastolení socialismu a ve jménu teroristického hnutí Antifa.

Trumpovi

Trump utěšoval ve středu oběti víkendové masové střelby ve městě Dayton v americkém státě Ohio. Prezident přijel na návštěvu Daytonu, kde útočník Connor Betts v neděli nad ránem zastřelil devět lidí včetně vlastní sestry. Trump řekl lidem, kteří střelbu v Daytonu přežili: „Bůh vás hlídal. Chci, abyste věděli, že jsme celou dobu s vámi.“ O návštěvě lživě tendenčně informovala AFP, který levicové motivy střelce zamlčela.

Levicový terorista a vrah Connor Betts, který během necelé minuty postřílel před barem v Daytonu ve státě Ohio devět lidí včetně své sestry a kterého na místě zabila policie, byl zřejmě stoupenec krajní levice. Média se jej snažila vykreslit jako příznivce DJ Trumpa, ale ono to je trochu jinak. Podle jeho twitteru měl sympatizovat s FBI uznaným „domácím“ teroristickým hnutím Antifa, se kterým sympatizuje i pirát a český levicový extremista Ivan Bartoš.

Střelec z Ohia byl podle účtu na Twitteru levicový terorista a příznivec Antifa

V jednom ze starších tweetů zase psal: “Chci socialismus a nebudu čekat, až to idioti konečně pochopí .“ V dalších tweety zase označil zadržovací střediska pro migranty za koncentrační tábory. Lidí také nabádal k tomu aby ploty v blízkosti těchto středisek zničili.

Greg Abbott u DJ Trumpa v Bílém domě | repro: ABC13 Houston

DJ Trump se setkal také se svědky střelby v El Pasu v Texasu, informovala agentura AP. Trumpa s manželkou přivítali na letišti texaský guvernér Greg Abbott a starosta města El Paso Donald Margo.

Prezidentský pár se svou kolonou přijel do tamní univerzitní nemocnice za přísných bezpečnostních podmínek. Navštívili tam zraněných a pozůstalých obětí masakru. Setkali se také se zdravotním personálem, záchranáři a zasahujícími složkami.

DJT: Rychle odsoudit střelce a hned popravit; Počet obětí útoku domácího teroristy v Texasu stoupl na dvaadvacet