Na Slovensku pochytali 11 vandrujících vetřelců z Afganistanu. Zbytek mu-slimácké špíny byl zadržen v Rakousku

BRATISLAVA | Slovenští policisté zadrželi ve středu v Bratislavě jedenáct vandrujících mu-slimáckých vetřelců. Dalších šest kusů prašivých mu-slimáckých psů zadrželi v Rakousku. Počet zadržených vetřelců v posledních několika letech mírně roste. Kolik jich ale zde je, tak to nikdo neví. Mohou jich být stovky, tisíce…

Odchycený vandrácký mu-slimácký dobytek v Bratislavě

Zásah proběhl v Bratislavě u dálnice D2. Podle informací bratislavské krajské policie se jednalo o 11 Afghánců. Jedná se výhradně o muže ve věku do třiceti let. Ideální vojenský věk na vraždění Evropanů.

Policie rovněž komunikuje s rakouskými kolegy, kteří na svém území zadrželi dalších šest mu-slimáckých sviní. Na případu pracují příslušníci Úřadu hraniční a cizinecké policie Slovenska.

„Můžeme potvrdit, že dnes kolem poledne zadrželi policisté v Bratislavě u dálnice D2 11 nelegálních migrantů. Dalších šesti cizinců zadrželi kolegové v Rakousku. Podle předběžných informací jde o Afghánce do 30 let, ženy ani děti mezi nimi nebyly. S rakouskými kolegy intenzivně komunikujeme, více informací budeme moci poskytnout, když to procesní situace dovolí. Na případě pracují policisté Úřadu hraniční a cizinecké policie,“ uvedla Policie Slovenské republiky v prohlášení zveřejněném na Facebooku.