DJ Trump dělá bubu bubu: Razie proti nelegálním migrantům slouží k odstrašení

WASHINGTON | Americký vůdce Donald John Trump v pátek obhajoval hromadné razie, které vedly k zatčení 680 nelegálních migrantů na jihovýchodě Spojených států (SS). Takové razie jsou podle něj účinným způsobem, jak odvrátit nelegální pronikání do země.

DJT

Tyto razie, které se uskutečnily ve středu v sedmi závodech na zpracování kuřat v šesti městech státu Mississippi, byly největší protiimigrační operací v rámci jednoho státu v dějinách země. Levicová špína to kritizuje, tak jsou to přeci jen svině z „Demokratické“ strany a jiná neomarxistická čuňata.

„Chci, aby lidé věděli, že pokud přicházejí do Spojených států nelegálně, tak odejdou,“ řekl Trump novinářům. „A slouží to jako dobrý odstrašující prostředek.“ Dodal: „lidé vidí to, co viděli … vědí, že zde nezůstanou.“

Mediální svině hrají na city

David Michael Hurst Jr.

Místní média ukazovaly záběry na zmatené a plačící děti poté, co přišli ze školy a zjistili, že nemají kam jít a co jíst. Jejich rodiče totiž zatkli.

Generální prokurátor státu Mississippi Mike Hurst, který měl operaci na starosti, ale ujistil, že policisté se snažili o to, aby se děti mohly znovu spojit se svými rodiči. „Nemáme vědomost o žádném dítěti, které by bylo v důsledku této operace bez rodiče,“ napsal ve čtvrtek na Twitteru, aby tak vyvrátil mediální manipulace, lži a dezinformace.

Ve Missisippi zatkli 680 nelegálně přivandrovalých ekonomických vetřelců

Tři sta ze zatčených propustili s monitorovacím náramkem na noze as výzvou, že se mají dostavit před soudce imigračního soudu, který rozhodne, zda jejich deportují. Úřady dodaly, že 30 osob propustili z humanitárních důvodů, aby jejich děti nezůstaly bez opatrovníka.

V Jacksonu masově zatýkali nelegálně přivandrovalé vetřelce | repro: USA Today