DJ Trump: Liberální Hollywood je nanejvýš rasistický, plný zloby a nenávisti!

WASHINGTON | Americký vůdce Donald John Trump označil Hollywood za „liberální“ a „rasistický“. Podle jeho názoru natáčí filmy, aby „zaséval chaos“. Americký vůdce o tom napsal na svém Twitteru, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Donald John Trump

„Liberální Hollywood je nanejvýš rasistický, plný zloby a nenávisti! Rádi sami sebe nazývají elitou, žádná elita ale nejsou,“ uvádí se v jeho zprávě.

DJ Trump dále napsal: „Ve skutečnosti jsou obyčejně pravou elitou ti lidé, proti nimž se vymezují. Nové filmy se natáčejí jen proto, aby způsobily a šířily chaos. Vynalézají vlastní krutost, a pak se pokoušejí obviňovat jiné,“ uvádí se v jeho zprávě. DJ Trump zdůraznil, že lidé z Hollywoodu mají velmi špatný vliv na Ameriku.

​Připomeneme, že samotný DJ Trump byl nejednou obviňován z rasismu. Například minulý měsíc ho kritizovali za výroky o přistěhovalcích z afrických zemí, kteří jsou členy Kongresu za Demokratickou stranu, kdy jen řekl, že by měli jít pomáhat domů, kde by byli užitečnější v Africe, či v zemích mu-slimáků.

Amin al-Husseini a Adolf Hitler – spojenci ve vraždění Židů

Při své prezidentské kampani hlásal, že mu-slimáci do Spojených států nepatří a islámské teroristy, že by měli popravovat kulkou smočenou v prasečí krvi. Jenže toto také není rasismus, jelikož islám není rasa, nýbrž stejně zločinecká krvavá ideologie jako nacismus. Nacisté a islamisti byli za II. světové války spojenci a Arabové v Palestině byli cvičeni vrahem SS Skorcenym po jeho útěku do Palestiny, jak páchat i po roce 1945 holocaust a jak masově vraždit Židy.