„Demokraté“ učinili první krok k proceduře impeachmentu DJ Trumpa

WASHINGTON | Právní výbor Sněmovny reprezentantů Spojených států (SS) zahájil postup pro zproštění Donalda Johna Trumpa úřadu, kongresmani hodlají shromáždit důkazy, že vůdce Trump skutečně spáchal zločin, za který může být potrestán zproštěním z úřadu. Informuje o tom The Washington Post s tím, že tyto kroky jsou v podstatě první etapou impeachmentu.

DJT se vysmívá svým kritikům

Frakce „Demokratické“ strany SS zahájila ve Sněmovně reprezentantů realizaci ve věci impeachmentu proti prezidentu Donaldu Trumpovi, píše The Washington Post. Podle údajů listu to potvrdil v rozhovoru pro americkou televizi předseda právního výboru sněmovny Jerrold Nadler, píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Jde o úřední zahájení realizace ve věci impeachmentu,“ cituje kongresmana The Washington Post. „Posuzujeme všechny přístupné důkazy a shromažďujeme je. Podle výsledků této práce doufáme, že ke konci letošního roku, budeme hlasovat ve sněmovně o obviněních v rámci impeachmentu. Anebo nebudeme hlasovat. Právě tohle máme zjistit. Právě tomu se dnes věnujeme,“ prohlásil Nadler.

Kongresmanova prohlášení potvrzují to, o čem se praví ve středeční žalobě Právního výboru Sněmovny reprezentantů: výbor dnes uvažuje o projednání obvinění na adresu pana Trumpa z toho, že bránil spravedlnosti, když se pokusil překazit činnost speciálního prokurátora ministerstva spravedlnosti SS Roberta Muellera, který se zabýval takzvaným „ruským případem“, praví se v článku. Ovšem na to mají asi toli důkazu, jako že Trump spolupracoval s Moskvou, aby byl zvolen – pohádky.

Novinář z hovnometu The Washington Post vysvětlil (!!! – novináři informují a ne vysvětlují – !!!), že to znamená, že demokraté udělali první krok v realizaci impeachmentu, tedy zahájili parlamentní vyšetřování, aby zjistili, jestli Trump spáchal zločiny podléhající zákonu o impeachmentu.

„Bude-li během vyšetřování zjištěno, že podobné zločiny byly spáchány, má Právní výbor Sněmovny reprezentantů rozhodnout, která obvinění budou vznesena proti prezidentovi, a pak předloží obžalobu na hlasování celé sněmovně. Nestane se to ale dřív než na začátku září, protože členové Kongresu mají parlamentní prázdniny,“ píše se v článku, tak jak by v Kongresu nebyl ani jeden Republikán, tedy je to tendenční lež a propaganda poraženého tábora krvelačné zrůdy Mrs. Clinton.

Hitlery Clinton

Ovšem nadále polomozek z The Washington Post vyvrací i sebe, jelikož předešlá odvážná tvrzení, které má jenve své chorém mozku musí mírnit: „Není jasné, zda Sněmovna reprezentantů podpoří obžalobu svého Právního výboru: mnozí demokraté zastupující ve sněmovně okrsky, v kterých zvítězil Trump, se zdržují veřejných prohlášení na podporu impeachmentu a předsedkyně sněmovny Nancy Pelosi je proti tomu, protože se obává, že to může uškodit demokratům v příštích volbách,“ píše dále.

A jaká je realita? Reálné zproštění z úřadu Trumpovi v žádném případě nehrozí: aby se to stalo, má být impeachment podpořen v Senátu, kde mají většinu hlasů republikáni, kteří vcelku zachovali věrnost Trumpovi.