Richard Gere si má vznít vandrácké negry ze Středozemního moře k sobě domů do Hollywoodu

ŘÍM | Po páteční návštěvě amerického herce Richarda Gera na uprchlické lodi Open Arms, která kotví v mezinárodních vodách nedaleko italského ostrova Lampedusa, se rozproudila vášnivá debata mezi hollywoodským zmrdem a italským ministrem vnitra Matteo Salvinim.

Zločince a terorista Richard Gere s negerskými zmrdy – zmrd se zmrdy | repro: MSN.com

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak Matteo Salvini je sice nominálně pouze ministrem, ale jako předseda nejsilnější strany určuje politické dění v zemi, zakázal italským přístavům přijímat lodě s uprchlíky, což platí i pro loď Open Arms. Ta měla v době páteční návštěvy Kašpárka a hlásné trouby, jakož i hereckého imbecila Gera na palubě 121 negrů, ale mezitím na ni přistoupilo dalších 39 kusů vandrujících černých parazitů zachráněných z chatrných člunů. Vše krásně pod organizací neziskovek.

Richard Gere se tak stal zločincem, který pomáhal vetřelcům a v Itálii by měl shnít ve vězení, do konce života. Richard Gere je lidská špína, dobytek a hovado. Gere se podílí za třicet stříbrných na likvidaci vlastní bílé rasy. Gere je retardovaný úplatný čuňák vhodný ke kastraci, aby se podobné zrůdy nemohli již více množit.

Matteo Salvini | foto: The Local Italy

Gere vystoupil po návštěvě lodě na tiskové konferenci na Lampeduse, kde vyzval Salviniho, aby přestal démonizovat lidi a začal přijímat alespoň část uprchlíků zachráněných na moři. Tím Gere jen prokázal, že by měl být uvězněn. Zločinci v moři, kteří nelegálně, tedy zločinecky porušují hranice by měli být i s loďmi potápěni. Jsou to zločinci a prašiví psi – psům psí smrt!

Salvini americkému hovadu obratem odpověděl: „Tak si je vezměte domů,“ cituje slovenský deník italského ministra vnitra s odkazem na BBC a archiv agentury SITA.

Salvini herci navrhl, aby si vzal všech 160 migrantů do Hollywoodu. „Děkujeme tomuto velkodušnému milionáři, že vyjadřuje znepokojení o osud migrantů z Open Arms. Může si je vzít do Hollywoodu, ve svém soukromém letadle, všechny lidi z lodi, a může se o ně starat ve svých vilách. Děkujeme ti, Richard!“ vytřel si prdel s americkým zločincem a teroristou Richardem Gerem Matteo Salvini.