Zvrácenostem neuniknete

Když víte, že Prahu budou v sobotu 10. srpna okupovat hordy zvrhlých sexuálních deviantů, tak co uděláte? Naplánujete si výlet na zámek Příčovy u Sedlčan mezi vlastenecké kruhy a doufáte, že budete ušetřeni projevů brutálního homosexualismu, genderismu a dalších marxistických věrouk. Jenže chyba lávky.

Jan Kopal

Skupinka pod duhovými vlajkami dorazí za vámi. Přijede kolona několika aut, která troubí jako o život. Myslíte si, že akci pozdravují místní sympatizanti a zatím se k vám řídí průvod teplých výrostků a jejich lesbických kámošek věku blízkého základní školní docházce, kteří vás chtějí poučovat o životě, o kterém si zatím něco málo přečetli ve Sluníčku a Mateřídoušce.

Vyřvávají cosi o nenávisti a přitom jediní, kteří mají široko daleko zatemněný mozek nenávistí, jsou jen oni sami. Pokoušejí se cosi blekotat do megafonu, ale nemá to ani hlavu ani patu. Stejně odmítají poctivou nabídku přednést svůj „homomanifest“ veřejně účastníkům Vlasteneckého setkání. Jediné, o co sim šlo, bylo vyprovokovat incident, což se jim naštěstí nepovedlo. Takže se po chvíli odebrali zpátky do bažin zhýralosti a deviace, kam patří.