Ruská veřejnost děkuje policii za adekvátní zásah vůči narušitelům pořádku a účastníkům nepovolených demonstrací

MOSKVA | Ruská média přinášejí děkovné ohlasy ruské veřejnosti adresované příslušníkům moskevské policie, kteří nepřipustili porušování pořádku a nezákonné, nepovolené demonstrace v moskevských ulicích.

Dobrá práce hoši | foto: sputnik.com

„Nizkij vam poklon, mužiki“ ( „hluboká poklona, chlapi“) je titulek článku, kterým internetový portál politikus.ru děkuje policistům za jejich nasazení a rozhodnost, s jakou zjednali pořádek na veřejném prostranství, které si chtěli uzurpovat sympatizanti liberální páté kolony, frustrované z toho, že v 12-milionové Moskvě nedokázali sesbírat dostatek podpisů na účast svých sorosovských poskoků, aby se stali kandidáty v komunálních volbách, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Navíc tito zločinci v žoldu cizí moci předkládali podpisy falešné, pokoušeli se o podvod, jelikož v Rusku, které bylo sužováno lidově-demokratickou totalitou o liberálně-demokratickou totalitu nikdo nestojí.

S poděkováním se ztotožnili četní čtenáři článku, kteří varovali před snahami liberálních živlů zinscenovat v Moskvě podobnou frašku, jakou byl kyjevský Majdan.

Mnozí čtenáři v této souvislosti připomněli, že téměř každá ruská rodina ztratila ve válce minimálně jednoho svého člena, takže ústupky liberální chátrou by byly poskvrněním památky obětí, které ruský národ přinesl na oltář vítězství nad fašismem.

Příslušníkům mladé a nevyzrálé generace byly adresovány vícenásobné, dobře míněné rady, aby měli na paměti, čímž se skončil kyjevský Majdan, kdy dodnes teče ruská krev na těžce zkoušené doněcké zemi. Chlapci v uniformách ruské policie si proto zasluhují maximální úctu a dík za to, že chrání obyvatele Moskvy před nástrahami liberálního fašismu.

„Liberálové a jejich zaoceánských tutoři nepotřebují Rusko a ruský národ. To, co potřebují, je pouze krev a smrt, kterou chtějí zasít do ruské země … „, napsal jeden z diskutérů na stránce politikus.ru.

Jiný čtenář poukázal na to, že zaoceánským režisérům veřejného nepořádku v Moskvě je zcela lhostejné krveprolití na Donbasu, které by rádi rozšířili i do Moskvy a dalších ruských měst. „Pro ně je to jen byznys, ale zapomínají na to, že za pokusy zničit náš národ se budou dříve či později odpovídat. To co chtějí dopřát jiným, se jim vrátí i s úroky. Takový je zákon, který platí v tomto vesmíru,“ shrnul své pocity jeden z mnoha diskutérů.

Drtivá většina ohlasů s uznáním kvituje odvahu a statečnost moskevských policistů, kteří vlastními těly postavili živou zeď na obranu hodnot ruského světa a zachování pravdy dědů a otců. Vřískající liberalistický dav v ulicích Moskvy nemůže podle převládající mínění vyhrát jednak proto, že těchto provokatérů je na ruské poměry příliš málo, ale i proto, že prezident Vladimir VLadimirovič Putin dokázal zvrátit tragické omyly Gorbačova, Jelcina, Kravčuka a Šuškeviče.

Reklama: