Policejní dobytek tají identitu násilníka, který přivandroval do Prahy a pokusil se znásilnit tři ženy

PRAHA | Policisté v Praze odchytit přivandrovalce podezřelého ze tří pokusů o znásilnění. Není však vyloučeno, že útoků bylo mnohem víc. Napadené ženy se útočníkovi ubránily. K útokům mělo dojít během dvou dnů na několika pražských místech. Identitu přivandrovalé svině policejní dobytek tají. Je to mu-slimák? Kdy už policejní svině pochopí, že mají být na straně lidu, nebo se jim to musí vysvětli jinak… (?!?!?) A.C.A.B. !!!

Ilustrační snímek

Policejní parazit přisáty na veřejné rozpočty a absolutně zbytečný huhlal Jan Rybanský uvedl, že podezřelému, který byl obviněn z trestných činů znásilnění ve stádiu pokusu, hrozí až desetiletý trest pobytu za mřížemi. Odkud sviňak přivandroval, však policejní sviňák odmítl uvést.

„Jeden případ se udál před dvanácti dny, tedy 1. srpna, kdy kolem páté hodiny odpolední došlo k napadení šestadvacetileté ženy neznámým mužem v Praze 4. Mluvčí popsal, že jednou rukou jí chytil kolem těla, druhou začal osahávat v intimních místech a snažil se ji strhnout na zem. Napadená se však nezalekla, začala volat o pomoc a po chvíli zápasení se jí podařilo vymanit i z pevného sevření,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Policejní šašci muže nedopadli, nicméně napadená žena ho byla schopna útočící bestii vcelku detailně popsat. O dva dny později si vetřelce, který nápadně odpovídal popisu, všiml operátor pražského kamerového systému. Poté začalo několik hlídek po muži pátrat. „Po hodině pátrání byl podezřelý objeven na kamerách ve vestibulu metra Háje. Tam byl také následně zadržen,“ sdělil huhlající policejní huhlal Jan Rybanský.

Poté se krimininalistům podařilo zjistit, že zadržený jedenadvacetiletý muž má na svědomí další dva pokusy o znásilnění ze dne 31. července.

Eva Kropáčová – zbytečná existence v uniformě | repro: facebook (TV Prima)

V polovině července informovala média o tom, že byl v Praze zadržen sexuální deviant. Muž několik měsíců v Praze obtěžoval a osahával mladé dívky a přitom se ukájel: „Obviněný opakovaně v denních i nočních hodinách sledoval mladé dívky na Praze 6. Posléze jim zastoupil cestu a snažil se je zatáhnout někam do ústraní, aby ho nikdo neviděl,“ sdělila další absolutně zbytečná existence v policejní uniformě huhlalka Eva Kropáčová. Proč zbytečná? Neinformuje odkud přivandrovalec do Česka přivandroval; zda to je negr, nebo prašivý mu-slimácký pes.