Jsem zhnusen a tak Vám zasílám i svoji fotku, když jsem si cca před 36 lety hrál ve vaně

Radši nejmovaná paní mi jménem lidí kolem výročí Dopravního podniku města Brna napsala, že by ráda uveřejnila některé z fotek v mém archivu, protože praděda Jan Krézek byl celý život zaměstnancem „Společnosti brněnských pouličních drah elektrických v Brně“.

Tomáš Tyl | foto: archív autora

No, řeknu Vám, že jsem z toho hodně rozrušenej… Páč jsem teda jako šel do fotek a to, co tam vidím, mne ouplně děsí.

Pominu fakt, že si praděda vzal prababičku a ne pradědečka II., ale naprosto zoufalej jsem z těch prvních dětských fotek – děda Jan Krézek v kalhotách, s míčem atd… Naprosto genderově skandální. Naštěstí má aspoň botičky „Jarmilky“, jinak teda nevim, nevim… V zoufalství mi rozhodně nepomohly další fotky – děda (taky Jan) jako elektroinstalatér (mi vždycky vyprávěl, jak to jeho kolegu v mokru zabilo. Kdyby pracoval v neziskovce, nemohlo by se to stát!), pak děda s babičkou Ludmilou roz. Ellschlägerovou, která samozřejmě podle jména měla úděsný rodový škraloup a myslím, že je nejvyšší čas dát někam pamětní desku, protože praděda Richard Ellschläger byl Němec narozený v Brně – Králově Poli a celou rodinu chtěli odsunout (ale ten bloud prokázal, že na území dnešního ČR žijeme stovky let a navíc spolupracoval s partyzány atd. – kde my dneska mohli s pratetou v Mödlingu u Vídně bejt?!), pak si děda dokonce vzal babičku vzal ZA MANŽELKU (muž a žena – manželství pro všechny, ne?!) a mezitím vidíte, jak se machisticky česal „na Emana“… uffff… Jsem zhnusen! O té motorce vůbec nemluvím, ta je určitě se spalovacím motorem, na benzín, a tímhle nám rodiče a prarodiče zničili planetu! Vivat Gréta, vivat nula oxidů čehokoliv!

No a pak tady máme fotku, kterou uveřejnila i BRNO: Internetová encyklopedie dějin Brna – a to můj děda Jan Krézek na štaflích v brněnské vozovně šalin. A v tom jsem zcela bezradný – jako jo, elektřina je plně bio a eko a vůbec, ale ten člověk pracuje! Proč někde nedemonstruje? Nenašel jsem vůbec žádnou fotku, kde by šel v Prgprdu nebo aspoň demonstroval „za nezávislou justici“ (a v jeho době to byl fakt problém, to si přiznejme a nic nezlehčujme).
A pak tady mám moji matku – s panenkou. Šílené! Který zločinec tomu dítěti dal do ruky cosi, co predestinuje jeho/její sexuální roli! Se snad rozhodne až v 15-18 lety, ne? Mezitím pár hormonálních léčeb z veřejného zdravotního pojištění, ne?!

Jsem zhnusen a tak Vám zasílám i svoji fotku, když jsem si cca před 36 lety hrál ve vaně. Jelikož nyní po Prgprdu víme, že pedofilie je jen láska k dětem a nic víc, bohužel jsem to zjistil až nyní a tak opožděně této komunitě posílám svůj portrét z doby, kdy jim jistě jde jen o lásku…

No, řeknu Vám, vždycky jsem si myslel, že mám rodokmen OK, ale když vidím posledních 50-70 let, jímá mne zoufalství. Tyhle kaňky v kurikulum vajtý jen tak nesmažu!

Reklama: