Dopravní opatření v souvislosti s koncertem skupiny Metallica na Letišti Letňany 18. srpna

PRAHA | V neděli 18. srpna 2019 se v Praze na Letišti Letňany koná koncert americké hudební skupiny Metallica. Vzhledem k velkému počtu očekávaných návštěvníků budou v okolí letiště platit níže uvedená dopravní opatření, informuje Magistrát Hlavního města Prahy.

Magistrát Hlavního města Prahy | repro: praha.eu

Od 6:00 do 24:00 hodin budou v den koncertu pro dopravu uzavřeny tyto komunikace: Jilemnická, Hůlkova, Křivoklátská, Tupolevova, Toužimská, Semilská, Ivančická, Ašská, Kramolínská, NN303, Beladova, Dětenická, Vrchlabská, Slovačíkova, Krnská, Kopřivnická, Beranových, Žacléřská, Prosecká, Listova.

Vjezd bude povolen pouze vozidlům MHD, IZS a držitelům vjezdových rezidenčních karet v Praze 18 a 19 a zákazníkům provozoven Kbely. Na dodržování dopravních opatření bude dohlížet Městská policie hl. m. Prahy.

Návštěvníky koncertu upozorňujeme na velmi omezené možnosti parkování a doporučujeme využít k dopravě linku metra C do stanice Letňany – její provoz bude posílen a prodloužen do pondělních 01:00 hodin.

Změny v MHD: V oblasti stanice metra C – Letňany budou přemístěny zastávky autobusových linek Zároveň je přerušen provoz trolejbusové linky číslo 58.

Reklama: