Při přestřelkách mezi Pákistánem a Indií zahynulo deset lidí

ISLÁMÁBÁD – NOVÉ DILLÍ | Střelba ze strany Indie přes silně militarizovanou Linii kontroly ve sporném himalájském regionu Kašmír připravila o život tři pákistánské vojáků a při jiném incidentu dvou civilisty, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Indická armáda v Kašmíru | repro: dawn.com

O střelbě pákistánská armáda a policie. Takže mu-slimáci, tudíž pravda bude asi jinde, jelikož mu-slimáci jsou prašiví psi, nečistá prasata a lhářský dobytek. Ve svém prohlášení armáda ve čtvrtek informovala, že její jednotky střelbu opětovaly, přičemž zabily pěti indických vojáků a poškodily indické bunkry.

Jde o první zaznamenaný střet mezi Pákistánem a Indií, odkdy se Dillí rozhodlo odebrat spornému regionu Kašmír jeho zvláštní ústavní status, což vyvolalo napětí mezi těmito dvěma rivaly s jadernými zbraněmi. Tvrzení Pákistánu nebylo možné nezávisle ověřit. Pákistán a Indie se navzájem běžně obviňují z nevyprovokovaná střelby v tomto regionu.

Rozhodnutí Indie ruší článek 370 indické ústavy, který zaručoval části Kašmíru spravované z Dillí různé autonomní práva. Kašmír je rozdělen mezi Indii a Pákistán, přičemž obě země o něj vedly již dvě ze svých tří válek.Všude kde jsou mu-slimáci, tak je násilí. Jsou to vyslanci samotného satana?

Reklama: