Měl je rovnou zabít? Pracovník záchytného centra pro imigranty v USA vrazil autem do demonstrantů, kteří protestovali proti migrační politice DJ Trumpa

CENTRAL FALLS | Některé tupé hovada ve Spojených státech jsou pobouřena případ ze státu Rhode Island, kde pracovník zádržného centra pro imigranty najel svým pickupem do skupiny demonstrantů, když mu odmítli uvolnit cestu. Pokud blokui cestu tak jsem imbecil a ti tam protestovali proti snížení migrace do země. Takže to byla navíc tupá hovada, které mohli klidně přejet. Lidi bez ceny.

Dobytek před záchytným centrem pro přivandrovalou svoloč protestoval proti politice DJ Trumpa a jeho administrativy v oblasti imigrace a proti podmínkám, v jakých drží migranty. Kdyby zůstali doma, tak by nemuseli být zachyceni a drženi v centru. To ale levicovému dobytku nevysvětlíš.

Na videu, které zveřejnili na sociálních sítích organizátoři protestu ze židovského mládežnického hnutí Nikdy více, je vidět, jak pracovník centra nejdříve zastaví před skupinou demonstrantů, troubí a ti odmítají uvolnit cestu. Tak do nich pomalinku najede, aby uhnuli. Neuhnuli. Takže je to vina agresivních demonstrantů.

Dva demonstranti podle organizátorů utrpěli zranění, což se nadá nezávisle ověřit, takže to může být jen lež levicových teroristů.

Levicový dobytek útočí

Reklama: