Cenzoři z Ministerstva vnitra nám dělají reklamu. Děkujeme.

PRAHA | Ministerstvo vnitra pokračuje v pravděpodobné trestné činnosti, což může být šíření pomluv a poplašných zpráv, jelikož jinak se „Souhrnné situační zprávy“ Ministerstva vnitra nedají označit. Oddíl 1.7 se zabývá médii, které jsou pod cenzurou novodobých Stbáků, jelikož jeho nadpis zní: „Média šířící nenávistné předsudky“. Kdo v před druhou světovou válkou varoval před Hitlerem, také šířil nenávistné předsudky? Logika tupých fízlů je logika tupých fízlů na na vnitru asi s mozkem v lebce jen tak někdo není.

David Chovanec – novodobý Stbák a informační terorista z Ministerstva vnitra | repro: MV ČR

Ale i tak děkujeme. Protože je to skvělá reklama, že se paraziti na Ministerstvu vnitra všimly i našich novin. A zařazení do jejich zprávy je pochvala a vyznamenání, že děláme práci dobře, že se bojí jako krysy v koutě a prskají, protože dokonce píšou: „Většina médií na tzv. ‚alternativní‘ scéně nadále útočila na pilíře liberální demokracie a šířila nenávistné obsahy,“ konec citace.

Prvně liberální demokracie je stejná totalita jako lidová demokracie, také obránci obou totalit jednají stejně – páchají cenzuru, jelikož cenzura není jen zakazování šíření informací, ale i státní monitorování informací a jejich veřejné hodnocení. Ale to bychom na nevzdělaných novodobých StBácích jako je David Chovanec, která za vnitru za těmi to StBáckými zločiny stojí, nemají čím pochopit. Ale čas se krátí a bude vyhozen na dlažbu a pojde jako neschopný v příkopě hlady?

Ale i tak děkujeme, je to skvělá reklama jelikož podobným plkům věří jen debilové a pro debily nepíšeme. Píšeme pro lidi, kteří si tvoří své postoje. A ti sami pochopí, že ne tupý fízl někde z vnitra rozhodne, co je pravda a co lež.

A zadruhé. Vlastenecké noviny nejsou alternativní, jelikož byly založeny v roce 1789. Byly založeny jako první českojazyčné noviny v historii v době národního útlaku Českého živlu tím Německým. Takže pokud někdo dnes útočí na Vlastenecké noviny, tak je stejným zločincem jako v minulosti, kdy v rámci kolaborace s Němčoury se snažili český živel utlačovat.

Hloupý pane Davide Chovanče, děkujeme za reklamu. Pokud takové hloupé stvoření jako vy a jeho posluhovači šíří takové informace, že SPD je nebezpečné a to na základě dezinformací a podprahových manipulací, tak je to super reklama, když nějaký polomozek s mozkem podobným kobylímu lejnu dokázal napsat: „Většina médií na tzv. „alternativní“ scéně nadále útočila na pilíře liberální demokracie a šířila nenávistné obsahy. Obvykle je využita informace o nějakém incidentu či tajném spiknutí, která se nemusí nutně zakládat na pravdě, nebo může být pravdivá jen zčásti. Následně je prostřednictvím takové informace paušálně útočeno na celé skupiny (např. imigranty, muslimy, Romy, homosexuály) či instituce (např. NATO, EU, soudy, policie). Opětovně byly šířeny různé rasisticky a xenofobně podbarvené hoaxy. Aeronet nadále publikoval texty zaměřené proti SPD. V hrubě urážlivé produkci pokračovaly Vlastenecké noviny, které např. incident v Christchurchi označily za „divadelní hru o zabíjačce prašivých psů a nečistých prasat“. Některá média publikovala texty namířené proti tuzemské muslimské komunitě. Řadu rasistických ohlasů vyvolalo znásilnění české dívky imigrantem. V podobném duchu se neslo i komentování napadení poslance Feriho. Pravidelně byly některými médii zveřejňovány texty protimuslimské, protiimigrantské, protiromské, méně často i antisemitské,“ konec citace pamfletu deviantů z vnitra, který je zveřejněn ZDE.

Poznámka: Čtyři členové redakce Vlasteneckých novin jsou židovského původu a nebo mají židovské předky, tak co to melete o antisemitismu debilové na vnitru? Tak třeba příště budete lépe pátrat a fízlovat. שָׁלוֹם (šalom).

http://www.vlasteneckenoviny.cz/wp-content/uploads/2019/08/Extremismus_-_Souhrnna_situacni_zprava_za_2_ctvrtleti_2019.pdf_.pdf