Arabský terorista a mu-slimácký prašivý pes vrazil na Západním břehu autem do dvou mladých Židů

JERUZALÉM | Mu-slimácký prašivý pes a arabský terorista vrazil v pátek na Západním břehu autem do dvou mladých Židů, které vážně zranil. S odvoláním na vyjádření izraelských záchranářů i policie o tom informovala agentura DPA, která antisemitsky pokus o vraždu se strany mu-slimáckého dobytka bagatelizovala, jako by byla pod vedením samotného Adolfa Hitlera.

Ilustrační snímek z likvidace arabského teroristy odstřelením

Teroristického útoku si při cestě z práce domů všiml policista, který následně na arabského zločince vystřelil a na místě ho jako prašivého psa odstřelil. Psovi, psí smrt!

K pokusu o vraždu ze došlo u izraelské osady Elazar ležící jihozápadně od Betléma. Zranění Židé mají 18 a 20 let.

Podle portálu Ynetnews je útočníkem Arab z Palestiny ve věku 26 let z oblasti Betléma, který měl záznamy v trestním rejstříku a měl vazby na Palestinský islámský džihád a hnutí Fatah, což jsou arabské teroristické organizace stejně nebezpečné jako Al-Kaida či Islámský stát, nebo také egyptská teroristická struktura Muslimské bratrstvo.

V letech 2014-15 byl v Izraeli odstřelený arabský zločinec a terorista ve vězení za jiné teroristické trestné činy. Teď se smaží jako nečisté prase v pekle. Na místě by odstřelen a to je správné. Policista jednal dle nejlepšího svědomí a vědomí. Vraha na místě zastřelit.

Ilustrační snímek

Reklama: