Islamofil Hamáček patří do vězení! Praktiky StB? ČSSD zneužívá policii a vnitro k pronásledování SPD. Dokonce se vrhá i na poslance

PRAHA | Policie zahájila úkony trestního řízení proti poslankyni hnutí SPD Karle Maříkové. Důvodem mají být její výroky o muslimských migrantech, které přirovnala k invazivnímu druhu rostlin. Předseda hnutí Tomio Okamura mezitím zkritizoval ministerstvo vnitra za jeho zprávu o extremismu. Ta SPD obviňuje ze šíření xenofobních nálad. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Je dnešní Hamáčkův Heydrich Švejdar?

Karla Maříková měla letos v lednu na svém Facebooku uveřejnit příspěvek, ve kterém přirovnala migranty k invazivnímu druhu rostlin a zvířat: „Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU,“ cituje její zprávu ČTK. Pokud toto stíhá policie, tak ten kdo o tom rozhodl by měl být na místě odchycen za uzavřen do blázince.

Policejní dobytek ji podezřívá ze spáchání trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Tuto informaci ministerstvo vnitra uvedlo ve své čtvrtletní zprávě o extremismu.
Maříková na svém Facebooku obvinila ministra vnitra Jana Hamáčka z omezování svobody slova. Podle ní ji policie stíhá za její názory.

Karla Maříková

„Tak já Hamáčkovi pošlu, jaké zprávy a e-maily (a to i na soukromý e-mail) mi chodí od sluníčkářů. A kdo tady tedy šíří nenávist? Nenávist šíří ministr vnitra Hamáček, jelikož lidem omezuje svobodu slova, jsou na sociálních sítích blokováni a stíháni policií za svůj názor, čímž je popírána Ústava. To v lidech vzbuzuje rozhořčení,“ poznamenala na adresu informačního teroristy a zločince Hamáčka, který páchá zločin islamizace a likvidace bílé rasy.

Zpráva dále obviňuje SPD ze šíření xenofobních nálad. Jeho členové se podle ministerstva vnitra aktivně vyjadřují k jakýmkoliv zaznamenaným negativním jevům v Česku i v zahraničí, jež jsou spojené s migranty nebo muslimy.

„Xenofobní nálady části české společnosti nadále umně povzbuzovalo, zejména prostřednictvím sociálních sítí, hnutí SPD. Hnutí kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací, že je nutné se začít okamžitě bránit, jinak ‚budeme lidmi druhé kategorie ve vlastní zemi‘,“ stojí ve zprávě.

Cenzoři z Ministerstva vnitra nám dělají reklamu. Děkujeme.

Proti tomuto obvinění se ostře ohradil Okamura. Odmítá, že by SPD byla extrémistická strana, která šíří nenávist. Podle něj ohrožení českého obyvatelstva je skutečné. „Kdo sleduje realitu v zemích západní Evropy, ví, že to není žádný ‚dojem‘, ale fakt dokazatelný desítkami, stovkami či tisíci otřesných případů, o kterých informujeme,“ napsal na Facebooku.

Podle něj ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček využívá svůj resort v boji proti politické konkurenci: „Předseda rozpadající se ČSSD se zoufale chytá všech stébel, aby pomluvil politickou konkurenci, a otevřeně zneužívá ministerstvo k politickému boji,“ míní Tomio Okamura. „Je to na zvracení, pane Hamáčku. Že se nestydíte! Že Vám není z Vás samotného špatně, pane ministře!“ dodal.

http://www.vlasteneckenoviny.cz/wp-content/uploads/2019/08/Extremismus_-_Souhrnna_situacni_zprava_za_2_ctvrtleti_2019.pdf_.pdf

Reklama: