Karlovarským Chodovar expresem na slavnosti piva

TACHOV | České dráhy vypraví 17. srpna zvláštní vlak s názvem Karlovarský Chodovar expres na tradiční slavnosti piva v rodinném pivovaru Chodovar, informuje národní dopravce.

Karlovarský Chodovar Expres | reprofoto: Železničář – České dráhy

Spoj pojede z dolního nádraží v Karlových Varech přes Bečov nad Teplou a Mariánské Lázně do Chodové Plané. Zpět se bude vracet přes Mariánské Lázně a Cheb.

Na sobotu 17. srpna připravili pořadatelé slavností v Chodové Plané pro návštěvníky atraktivní program. Vedle tradičních jízd zvláštních vlaků se účastníci mohou těšit na netradiční prohlídky pivovarského provozu, četné koncerty, odemčené skalní sklepy, klání o titul Pivní rytíř a Pivní rytířka a další zábavné hry a soutěže nejen pro děti a hlavně na spoustu ochutnávek piva a specialit na grilu.

V rámci doprovodného hudebního programu zahrají například rock´n´rollová skupina Blue Rocket, country skupina Tsunami, skupina Firkin z Maďarska a další. Zajímavé ceny jsou přichystané v pivovarské tombole a na tržišti návštěvníci mohou ochutnat, vyzkoušet, či si dovézt domů rozmanité pivní produkty.

V rámci Pivních slavností v Chodovaru opět mimořádně zastaví v Chodové Plané i vybrané Západní expresy a vlak IC Pendolino 512.