Vraždil mu-slimák nebo negr? Zastřelil číšníka, protože nedostal rychle jídlo

PAŘÍŽ | Zastřelil číšníka jedné z restaurací ve městě Noisy-le-Grand v regionu hlavního města Francie. K činu se uchýlil z toho důvodu, že sendvič nebyl připraven tak rychle, jak požadoval, oznámila francouzská média. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ilustrační snímek

Rozhlasová stanice France Info s odkazem na blízké zdroje k vyšetřování poznamenává, že vražda se stala v pátek kolem 9. hodiny večerní. Dle slov svědků zastřelil muž (???) číšníka, jelikož objednaný sendvič nebyl dostatečně rychle připraven.

Jestli střelec byl negr nebo mu-slimák se neinformuje, proto se dá předpokládat, že se jednalo o podobné přivandrovalé hovado, jelikož když by střílel bílý, tak by se ihned informovalo o bílém střelci, tak jako o střelci v mešitě v Norsku, nebo na Novém Zélandě v Christchurch. Když vraždí černí nebo mu-slimáci, tak se jejich identita tají.

Opice?

Vypálená střela zasáhla číšníka do ramene. Zranění bylo těžké a i přes rychlý příjezd záchranky zemřel číšník na místě. Střelec uprchl z místa činu a hledá jej policie. Podle francouzských novin Parisien bylo zemřelému číšníkovi z restaurace Mistral 28 let. O vrahovi ani zmínka.