Přivandrovalí špinaví paraziti! Polovina Turků v Německu nepracuje. Jen se množí jako blechy

BERLÍN | Téměř každý druhý dospělý Turek žijící v Německu nepracuje. Rozhodli se, že budou jen paraziti. Mnozí z nich nejsou ale oficiálně přihlášeni jako nezaměstnaní. V případě tureckých žen v Německu je to ještě dramatičtější. Sotva jedna třetina z nich pracuje. O tureckých parazitech v Německu informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Turecký prašivý pes Erdogan a zrůdná baba Jaga Merkel | reprofoto: youtube.com

Proč je to tak, že turečtí vetřelci v Německu parazitují a nepracují? „Má to několik příčin. Jednou z nich je konzervativní islámská turecká tradice, podle níž má žena být jen doma a starat se o děti a muže,“ píše slovenský deník.

Další příčinou je kriminalita, skoro co druhý Turek v Německu je zločinec. „Jinou příčinou je to, že velký počet Turků v Německu se živí kriminalitou nebo prací na černo. Mnozí Turci prostě nemají zájem o práci v pevném zaměstnání a živí se takříkajíc utajeně různým způsobem, v čem jsou skuteční mistři,“ popisuje praktiky prašivých psů v Německu slovenský web.

Část Turků v Německu nepracuje ze zdravotních důvodů. Jiná část z nich nepracuje proto, neboť neumí německy a mnozí z nich neovládají němčinu, ačkoli žijí v zemi už desetiletí. Nečistá prasata patří do asijského chléva za Balkánem a ne do Evropy.

Prasečí rypák jako vůdce mu-slimáků

Statistisches Bundesamt uvádí, že turecké ženy žijící v Německu jsou nesrovnatelně méně pracovně aktivní než Němky, naproti tomu ale rodí mnohem více dětí než německé ženy, cituje statistiky autor článku Roman Bednár. Předpokládá se, že do poloviny tohoto století budou etničtí Němci, tedy Germáni v Německu pouhou utlačovanou menšinou.

„Mimochodem, tak jen plní přání Erdogana, který už několikrát vyzval turecké rodiny v Německu, aby se snažili mít alespoň čtyři děti – protože je to velmi důležité pro Turecko,“ popisuje plán invaze mu-slimáckého dobytka do Německa Bednár.