Vyžene Andy Babiš socanskou špínu teroristy Hamáčka z vlády?

PRAHA | Andy Babiš sdělil, že pokud ČSSD nechce ve vládě zůstat, měla by svůj postoj jasně vyjádřit. Tuto informaci oznámil v rozhovoru pro televizi Prima. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Zloduch Hamáček a zlosyn Babiš | repro: havloidní žumpa ČRo

I přesto, že Babišovi na spolupráci s vicepremiérem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem (lidská zrůda, která po chovanci pokračuje v přestavbě MV ČR v nové StB) nic nevadí, myslí si, že sociální demokraté nejsou jednotní a pořád hledají argumenty, proč nebýt ve vládě.

„Máme na plno věcí rozdílné názory. Pokud to tak má být stále, tak potom to není dobrá situace pro budoucnost naší vlády,“ dodal vůdce ANO Babiš.

Islamofil Hamáček patří do vězení! Praktiky StB? ČSSD zneužívá policii a vnitro k pronásledování SPD. Dokonce se vrhá i na poslance

Na toto prohlášení premiéra Babiše zareagoval ve svém twitterovém příspěvku terorista a šiřitel předsudečné nenávisti Hamáček: „Pan premiér Andrej Babiš chce slyšet, zda chce být ČSSD ve vládě. Řekli jsme to několikrát, ale můžu to zopakovat. Ano, za přepodkladu, že bude dodržována ústava a koaliční smlouva a schválený rozpočet nám umožní fungování našich ministerstev,“lže neustále svině Hamáček, jelikož ústava je dodržována.

Hamáček jako informační terorista šíří lži o nedodržování ústavy, ale o tom nerozhoduje jeho imbecilní mozek, ale Ústavní soud a ten mlčí. Hamáček tak šíří předsudečnou nenávist vůči Miloši Zemanovi.

Zeman Šmardovi – Chceš do tlamy čuňáku?

V polovině srpna odmítl Miloš Zeman jmenovat Šmardu ministrem kultury, který měl nastoupit místo Antonína Staňka. Prezident uvedl, že kandidát sociální demokracie není pro pozici kompetentní. Následně požádal Hamáčka, aby navrhl na pozici jinou osobu.

Andrej Babiš vyjádřil svůj postoj a sdělil, že s Michalem Šmardou ve vládě být odmítá. Podle premiéra problémy spočívají nejen ve sporu o Šmardu. „Je to samozřejmě o vztazích v koalici, o názorech na různé věci, o rozpočtu,“ uvedl Babiš.