Potřebují další vraždu?

BRATISLAVA | Potřebují další vraždu? Tři fáze převzetí moci liberály na Slovensku v režii zrůdy Sorose. V správný čas dá zásadní vyjádření i nastrčená prezidentka. S blbým a blbější se však volby vyhrát nedají ani s jejich replikami, píše slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Na snímku zleva lídr strany Za lidi a exprezident Andrej Kiska, předseda strany CELKEM – občanská demokracie Miroslav Beblavého, předseda strany KDH Alojz Hlina a předseda hnutí Progresivní Slovensko Michal Truban během tiskové besedy na bratislavském Náměstí SNP na téma: Vyjádření k propojení mezi Marianem K. a představiteli vládní koalice. Bratislava, 16. srpen 2019 | foto: hlavnespravy.sk

„Plán byl jednoduchý. Koupit si člověka, který bude vynášet špínu z vyšetřování. Účelově z Threemy (komunikační software, pozn. ed.) připravit cokoliv, co Kočner napsal o vládních politicích a alternativních médiích a zbývajících 600 stran skrývat před veřejností jako správní mafiáni. To je první, přípravná fáze,“ popsal zákulisní praktiky nové opozice k provedení moci poslanec Ľuboš Blaha.

Druhá fáze, bude podle něj spočívat v tom, že na podzim tuto špínu vytáhnou a začnou znovu svolávat lidi do ulic. Liberální média se budou muset tvářit, že to, co řekne Kočner, je zákonitě pravda i přesto, že jim možná nechal zavraždit kolegu novináře.

Dělat z něj svědecký zdroj je sice dost nechutné, ale kdyby náhodou někdo z novinářů dostal výčitky svědomí, tak mu připlatí. To se však podle Blahy nestane, protože novináři výčitky nemají, jsou bez morálky a poslouchají.

„A ano, je to sice jen chvástání vraha z doby, kdy ještě nikdo netušil, že by mohl být vinen a týká se to celé jen nějaké jeho strany a úplných hloupostí, vůbec s nikým neřešil, koho dosadit na špičku prokuratury, jako kdysi Sulík … A už vůbec nic nepsal o vraždě Kuciaka … Jen se chvástal. Možná Zsuzsuové psal i to, že souložil se všemi ženami Borise Kollára. A pak šel s papežem na kávu. Ve středu večeřel s Trumpem a zítra půjde s Billem Gatesem na ryby. Prostě Kočner. Kdo by věřil? Ale to nevadí – zaplacená liberální média jako vždy vytvoří emoci, že vláda a Kočner vraždili společně. A že všechno, co Kočner napíše o vládě, je pravda s velkým P. Vždyť snad by kriminálník nelhal. To kriminálníci nedělají. Nikdy. Děcka jim to však sežerou, ty sežerou všechno,“ komentuje dění, jako bylo a jaké i bude slovenský poslanec.

Ľuboš Blaha a cvičená opička Zuzka

Třetí fáze bude podle Blahy vypadat tak, že nastrčení politici jako Truban, Kiska zda Beblavý budou útočit na Fica, nastrčené neziskovky budou svolávat nové a nové protesty a ve správný čas dá zásadní vyjádření i nastrčená prezidentka.

„Vše připraveno, vše zaplaceno. Účel je jediný. Udržovat veřejnost ve varu, dokud nepřijdou volby. Rozdmýchávat nenávist. Kopat do vlády a do SMERu. A nakonec převzít moc. To je třetí, závěrečná fáze,“ míní Blaha.

Blaha si ale myslí že plán selhal, neboť jim nevyšlo načasování. Vše mělo vyjít ven až na podzim, kdy se začne předvolební šílenství a ne uprostřed léta, kdy je polovina Slovenska na dovolených: „Jenže co se dalo dělat. Ten idiot Truban nikomu neřekl, že fetuje. Podělal, co se dalo. Měl to být nový premiér, který by jim sloužil. A najednou je politická mrtvola. Narkoman. Propagátor drog. Možná dealer. Hanba na tři zimy. Co teď? Jak jasné – zaplatí se liberální média a budou psát články, že LSD je vlastně fajn, že je jen nepochopené a že vlastně Truban je cool. Klasika.“

Podle Blahy to ale nestačilo, neboť toto už jim sežerou jen ty nejblbější děcka a žádná rodina nebude volit feťáka. Potřebovali to překrýt, stůj co stůj a tak museli vyjít s Kočnerovou komunikací dříve, než se plánovalo. Průzkumy ukazují, že progresivní i Kiska padají a SMER je zpět na 22%. Museli tedy svou „atomovku“ použít již nyní.

„Na rozdíl od minulého roku, kdy spustili projekt ‚Kuciakova vražda‘, se jim od prvního momentu postavil Fico. Na tiskovce je rozsekal na cucky. Ještě je i pojmenoval. Nic z toho, co psal Kočner, se nepotvrdilo. Naopak. Ukázalo se, že Kočner neměl vliv absolutně na nic. Jen chvastoun. Takových je. A teď bručí v base, kam ho neposlali liberální hrdinové na čele s Trubane či Kiska, ale SMER. Ten zly SMER, který ho jakože měl chránit. To nevysvětlíš. Ani když máš koupeny všechny liberální média na Slovensku,“ ironizuje Ľuboš Blaha.

Dále pak píše: „Těžko dělat pilíř důvěryhodnosti z člověka, kterého mají všichni za úplné monstrum. Nevyšlo. Lidé koukají na telku, jak tam sténá upocený Kiska a ptají se, proč raději nevysvětlí své daňové podvody. Nechápou, jak stále lhář a feťák Truban může předstírat, že je lídr opozice. Furt točí tytéž fráze, už to na nikoho nepůsobí. Lidé vidí Trubana a v hlavě naskakuje představa LSD. Celé špatně. A Beblavý a Hlína? Takových jako oni průměrný slovenský volič bil na škole přes přestávky jako řešeto, takových tajtrlíky nikdo nemůže brát vážně. S blbým a blbějším se volby vyhrát nedají. Ani s jejich replikami.“

Celý plán se rozsypal. Narvali do toho kopu peněz. Zneužili vraždu, své lidi v policii, média, neziskovky, politiky … Mělo to být velké … Plánovali to roky … A nic z toho. Fico jejich setřel dvěma tiskovkami. Co budou nyní dělat. Potřebují další vraždu? Ptá se na závěr Ľuboš Blaha a dodává že peníze by byly …