Na Slovensku odchytli okolo třiceti vandrujících mu-slimáckých vetřelců

ŠTÚROVO | Slovenská policie informovala, že ve městě Štúrovo byli nalezeni a chyceni nelegální migranti z Afghánistánu. Do slovenského města jich přišla asi třicítka. O odchytu mu-slimáckých vandráků, kteří mohou klidně být i teroristé informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

terorističtí vandráci v cele | repro: Policie SR

První skupina, celkem 18 kusů migrující mu-slimáckých nájezdníků, byla zadržena na železniční stanici v Štúrově. Na území Slovenska se dostali nákladním vlakem z Maďarska, schovali se pod jeho vagony.

Druhá tlupa mu-slimáckých hrdlořezů pokračovala pěšky a policii se povedlo ji zadržet o něco později. „Více informací, přesný počet a národnosti budou upřesněny později. Případ vyšetřuje Úřad hraniční a cizinecké policie. Správu budeme aktualizovat,“ uvedla Policie SR na svém facebookovém účtu.

Na začátku srpna média informovala o tom, že slovenským policistům se povedlo zadržet v Bratislavě jedenáct migrujících mu-slimáckých parchantů.

Šest dalších prašivých psů bylo zadrženo v Rakousku. Podle bratislavské krajské policie byli mezi zadrženými jen muži ve věku do třiceti let, tedy věk válečníků. Přišli vraždit? Šlo o jedenáct Afghánců, zásah proběhl v Bratislavě, konkrétně u dálnice D2.