The Sunday Times šíří poplašnou zprávu informačního terorismu: Po tvrdém Brexitu hrozí Britům hlad, nedostatek paliva a léků

LONDÝN | V případě ztělesnění scénáře brexitu bez dohody mezi Londýnem a Bruselem Velká Británie riskuje, že dojde k problémům v dodávkách potravin, paliv a léků, takové lži, dezinformace, zastrašování, poplašné zprávy a fake news šíří liberálně-totalitní deník The Sunday Times. Jedná se o brutální propagandu a informační terorismus.

Ilustrační snímek

„Země může rovněž narazit na nedostatek potravin, léků a paliv v případě vystoupení z Evropské unie bez podepsání dohody,“ The Sunday Times s údajným odkazem na vládní dokumenty, které dostal k dispozici, ale nezveřejnil, tedy si to zločinci v The Sunday Times vycucali z prstu.

Dále šíří falešné informace a poplašnou zprávu, že v případě tvrdého brexitu existuje riziko vzniku kritické situace v přístavech a na hranici s Irskem a rovněž růstu výdajů na sociální dávky.

The Sunday Times tvrdí, že vyhrocení napětí na hranici s Irskem může vyvolat masové protesty, které hrozí zablokováním silnic. „Potíže na hranicích mohou také ovlivnit termíny dodávek paliv, což může způsobit problémy v zabezpečení Londýna a britského jihovýchodu,“ lže probruselská teroristická propaganda.

Reklama: