Socan Hamáček je odporný tvor, který zneužívá Ministerstvo vnitra

Hamáčkovo (ČSSD) ministerstvo vnitra šikanuje hnutí SPD a stalo se dalším subjektem v politickém boji. Zoufalá a rozpadající se ČSSD se snaží doslova všemi prostředky pomlouvat politickou konkurenci, aby se zachránila. A zneužívá k tomu i státní správu.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Ministerstvo totiž zveřejnilo II. čtvrtletní zprávu o extremismu, ve které mj. uvádí, že hnutí SPD prý povzbuzovalo xenofobní nálady v české společnosti v otázkách ilegální imigrace a islamizace (tím, že upozorňujeme na konkrétní kriminální případy atp.). Hnutí SPD tyto názory Hamáčkova ministerstva jednoznačně odmítá. Zastáváme naopak názor, že ministerstvo vnitra používá Jan Hamáček (ČSSD) k politickému boji.

Příkladem toho je i to, že policisté také vyšetřují poslankyni SPD Karlu Maříkovou kvůli jejímu výroku o ilegálních imigrantech, kde se pouze vyjádřila na sociální síti o tom, že by se Evropa před nimi měla bránit. Prezentovala tedy svůj názor podle Listiny základních práv a svobod, která je zakotvena v naší Ústavě. To, že SPD dlouhodobě upozorňuje na nenávist islámu, neznamená šíření nenávisti a předsudků. SPD programově brání naši zemi, její občanské svobody a demokracii před nenávistným islámem a před nepřizpůsobivými imigranty, kteří mnohdy páchají kriminalitu a zvěrstva.

Kdo sleduje realitu v zemích západní Evropy, ví, že to není žádný „dojem“, ale fakt dokazatelný desítkami, stovkami či tisíci otřesných případů, o kterých informujeme. A původní obyvatelé se ve Švédsku, Německu, Francii a dalších zemích Západu vskutku stávají občany druhé kategorie. My pouze poukazujeme na fakta, které nejsou předsudky, ale ověřené informace. A bránit se musíme i budeme, i když na nás bude Hamáčkovo ministerstvo házet špínu a pomluvy.

Hnutí SPD bude nadále bránit demokracii a svobodu v naší zemi! Plně stojíme za naši poslankyní Karlou Maříkovou a budeme bránit právo každého na svobodný politický názor na politiku EU. To je demokracie.

Reklama: