Trikolóra a já…

…no a je to venku. Dneska jsem dostal stovku vizitek od Milan Štěpánek, kterému tímto srdečně děkuji a dovoluji si ho doporučit zdaleka nejen „na vizitky“ – především si všimejte jeho výborných názorů na FB. Je skromný, ale skvělý! Ano, jsem místním koordinátorem Trikolóra pro Brno-Bystrc.

Tomáš Tyl | foto: archív autora

Teď už i víte, že jsem si koupil doménu www.tomastyl.eu (někdy budu muset rodičům prozradit, že mi dávno před existencí dnešní podoby internetu vybrali v roce 1980 „dokonalé internetové jméno“ – super doménu „TO MÁ STYL“ alias „tomastyl“. To .eu je tam záměrně, ať na to stále myslíme…).

Takže až mi budete chtít psát nějaký fujky mail, adresujte to na [email protected] – díky. Ale můžete tam psát i jiné maily, ne jen ty fujky.

No, sTyl je už skoro 40 let stejný či podobný a já jen doufám, že bude konečně co platný a užitečný – pro veřejnost. Když už jsem se tedy od řešení exekucí, výživného na děti, rozvodů a dalších „radostí každého dne“ rozhodl vstoupit do politiky, myslím to dost vážně… A proto se chci co nejdřív potkat s Tomáš Grygar a přednést mu v rámci mých zkušeností některé své návrhy.

Ale bude to jen a pouze na voličích (tedy doufám! Protože demokracie je vláda lidu, kde v právním státě vládne většina a chrání práva menšin), jak se rozhodnou. Ale nerozhoduje ulice… Ani Letná… i kdyby měla pravdu.

Mým rozhodnutím je podpořit tři základní programové pilíře Trikolóra:
– „Žijeme v České republice“
– „Bohatství vzniká z práce“
– „Braňme normální svět“

Úsměvné na tom je, že tyto tři naše priority jsem vykopíroval z článku v Deníku Referendum, kdy dotyčný článek šílí z toho, že by manželství mělo být svazkem muže a ženy apod. A pak samozřejmě přichází oblíbený levicový hnojomet: „Osobně na představení Klausova hnutí dorazil i brněnský zastupitel a kontroverzní právník Zdeněk Koudelka či konspirační teoretik a antisemita Michal Semín.“

Promiňte, Zdeněk Koudelka znám asi 20 let (už od dob svých studií) a není na něm nic, co by bylo kontroverzního. Teda až na jeho moravskej dres, ale i na to mám řešení 😀 (bude herold!). Docent Koudelka má zcela jasné názory a je už mnoho a mnoho let naprosto transparentní, čitelný, srozumitelný…. Čím je „kontroverzní“?! Tím, že nesouhlasí s levicouvou agendou? Aha…

A Michal Semín? Nezlobte se, ale musím užít slov Oscara Wilda: „Slyšel jsem o vás tolik pomluv, že nemohu pochybovat o tom, že jste skvělý člověk.“.

Takže hlásím, že naše bystrcká „buňka“ bude mít setkání 27.8. od 19:00 a místo upřesníme.

P.S.: Tu perlu Deníku Referendum máte zde – já jen, až zas bude někdo křičet, že chce „zdroj“. Zdroj?! 12 voltů, plochá baterie, kemo… ZDE

Reklama: